Öneri Uridium

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve terrablade tarafından 23 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. EKİM

EKİM User

Merhaba,

G-TRA1 - Ticaret Modülü ;
    Ticaret modülü sayesinde , P.E.T. ile her zaman ve galaksinin her yerinden yük satabilirsiniz.

P.E.T. ticaret yapıldıktan sonra ( hammaddelerinizi sattıktan sonra ) P.E.T. Geçici süre il hizmet dışı olur , bunun sebebi P.E.T. ' izin hammadde satışından geri dönmesidir.

P.E.T. Ticaret yapıldığı süre zarfında saldırıya uğramaz.

Ticaret Modülünün seviyesi arttıkça , Hammadde satışından aldığınız fazladan kazanç oranı artar ve P.E.T. ' in geri dönüş süresi kısalır. ( Bakınız Tablo )

Modül AdıGönderme SüresiTicaret BonusuFiyatı
    Ticaret Modülü 1300 Saniye+5%6000 Uridium
    Ticaret Modülü 2120 Saniye+15%12500 Uridium
    Ticaret Modülü 330 Saniye+30%37500 Uridium

P.E.T hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

2. Terrablade Hangi server ve şirkettesin acaba?

3. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Evet, 2. seviyesi %15 bonus veriyor ama 2 seviye olanı almanızı tavsiye etmem.

Petinizi görev yaparak kasın, 8. seviyeye çıkarıp 3 seviye olan modülleri alabilirsiniz.

İyi forumlar.

4. tr6 mmo

5. Tr1 olsaydı yardımcı olabilirim server değişmeyi düşünürsen :p

6. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Konu hakkında başka sorularınız yoksa,kilitlenmesini isteyebiliriz.

Keyifli Forumlar.

7. 7 iris oldum ve yakın zamanda 8. irisi alıcam. İrislerin bu kadar ucuz olacağını bilmiyordum ve şimdi artan kredilerle ne almalıyım? Ve pet ticaret modülünü kullanmanın bir zararı oluyor mu?

8. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Kısa zamanda iyi yol aldınız,inşallah diğer diroitlerinizi de en yakın zamanda tamamlarsınız.

Petin ticaret modülünü kullanmanızın hiç bir zararı yok,sadece yakıt tüketmiş olur.

Keyifli Forumlar.

9. moderatörümüze katılıyorum.

Rehber bunu beğendi.
  10. tr6 da iris kaç para

11. Açık arttırmanın geçmiş kısmından bakarak bir iki fiyat görün sonra ortalama bir teklif verirsiniz.

12. Saate göre değişiyor 20m-50m arası ortalama. Şimdi ben irisleri fulledim, artan kredilerle aegis veteran mı almalıyım (aegisten daha ucuz olduğu için)

13. valla ben tr5 teyim 5 iris var citadel yoksa citadel al kredi için
    ama kasılmak istiyorsan aegis iyi olur

tr5 te oynuyorum ama öneri için teşekkürler

14. Vip olmadan kamikaze modülü almak doğru olur mu?

15. pet 8lvl ise kapılarda laızm olması açısından al derim ama lvl atlatırma yoksa 1 patlama başına 350 uri keser ama 8lvlde 90 uri kesiyor

16. EKİM

EKİM User

Merhaba,

P.E.T patladığında tamir ücreti bulunmakta. Yani VİP olmadan kullanmanız sizin zararınıza olabilir.

Alıp kullanmayacaksanız bilemem tabii :)

Tamir ücretleri için tabloya bakınız.

Tamir Ücreti (Uridium)
    Seviye 00 Uridium
    Seviye 10 Uridium
    Seviye 20 Uridium
    Seviye 310 Uridium
    Seviye 420 Uridium
    Seviye 530 Uridium
    Seviye 650 Uridium
    Seviye 770 Uridium
    Seviye 890 Uridium
    Seviye 9120 Uridium
    Seviye 10150 Uridium
    Seviye 11180 Uridium
    Seviye 12220 Uridium
    Seviye 13260 Uridium
    Seviye 14300 Uridium
    Seviye 15350 Uridium

İyi forumlar.

17. Şuan gemim 9 arge 15 Bo2 full lf3 8 iris. Açık arttırmadan aegis veteran aldım. Çünkü aegis elite 4-5 katı kadar daha pahalı. Zeta açarak kasılmayı düşünüyorum. Fakat uridium da lazım. Pala mı, yoksa kutu mu toplayayım. (Şuan katlayıcı yok)

18. KIRMIZI.

KIRMIZI. User

Merhaba,

Galaksi kapısı açmak için paladaium topla madem katlayıcın yok kutu toplamak pek yararlı olmaz ama cubikon kesenlerle de takılabilirsin orada da iyi uridium kasılır.

Tabi vip alıp kamikaze atarak yaratık keserek te uridium kasmak mümkün.

İyi forumlar.

19. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Zeta kapısı içeriği bakımından kar ancak kapıları açarken uridium bakımından zarar edilen bir kapı.

Sadece paladium toplayarak uridium kazancı elde etmeniz zor,katlayıcı ve vip paketi de gelişmekte olanlar için gerekli.

Katlayıcı alarak kutu toplamanız hem galaksi hem lazer v.b bakımından daha tercih edilir.

İyi forumlar.

20. Yardımcı olan ve/veya yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ederim. Konuyu kilitleyebilirsiniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.