Uridiumlar ile ne yapmalıyım?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve •๑۩۞ŠŤĀŘ۞۩๑• tarafından 16 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Herkese merhabalar, sanırım Darkorbit oynamayalı çok rahat 5 yıl olmuştur, zamanımda LF4, Zeus falan yeniydi, o zamanlar oyunu bırakmıştım, dün akşam içimi birşey dürttü ve tekrar bi bakayım dedim. Yeni yeni şeyler gelmiş, yeni LF4ler, yeni lazerler, kalkanlar, petler, gemiler vs. vs.

Tabi geldim ama ne yapacağımı bilmiyorum :p Şimdi gemim Goliath, 1 LF4(O da verilen 50 anahtarlardan birisinde çıktı, şansıma), bi dünya LF3, 8 iris, 20ye yakın Apis parçası, 1 Havoc ve 1 Herculesim var. Gerçi daha ne sayabilirim onu bile bilmiyorum, oynamayalı çok zaman geçti :p

Zamanında uridiumları GG enerji veya yeşil kutulara harcayın diyorlardı, kutudan LF4, droid parçaları çıkıyor diye açıyorduk, Ehem, şimdi 160k uridiumum var. Geceden bu yana 30-40k civarı uridium kasmışım, eskiden çok zordu uridium kasmak, şimdi kolaylaşmış :p

Ne yapmalıyım 160k uridium ile? Nasıl bir yol izlemeliyim? Bi yardım eder misiniz

2. Sahmeran

Sahmeran User

Eğer diroit düzenin yoksa burgu veya güve alabilirsin. Kesinlikle kapı veya kasılma sırasında sana çok yardımı dokunacaktır. Anahtara sakın uridium harcama. Pazar günü yaptığın her zeta sana 50 anahtar verecek. Bu anahtarları biriktirip kutu açabilirsin.

Uridyumunu biriktirip Cumartesi İndirim+Vip paketi ile beraber GG'ye dönüştürmeni tavsiye ederim. (PET eksiklerin yoksa tabi.) Zeta kapısını sürekli bitirmeye çalış. Seni çok kısa sürede geliştirecektirç

3. çok güzel anlatmışsın hocam ağzına sağlık ;)

Sahmeran bunu beğendi.

4. Öncelikle teşekkür ederim yorumun için, Droid düzenim Elmas var onu kullanıyorum, saniyede 1% kalkan yenilemesi olayını zamanında gözüme çok cazip göründüğü için almıştım. Hala da kullanıyorum. Kapı diyosun, Zetaya mı ağırlık vereyim? Ve de yapacaksam da Pazar günleri mi yapayım? :p

Anahtar eskiden iyiydi, şimdi daha çok şans olayı olmuş, parçalar vs. Çok iş açıcı değil artık

Vip paketi dediğin olay nedir? Çok uzak kaldım bu konulara.

PET'im var, otomatik toplama modülü Lv2, ve Kamikaze Lv1 var, başkada yok, ki zamanında kamikaze amaçlı ve Palladium toplamak için kullanılıyordu, şimdi hangi amaçla kullanılıyor?

Sorular soracağım baya, çünkü yıllardır oynamıyorum :c

5. eray

eray User

Kara Şimşek etkinliği kapsamında prometheus lazeri geldi şu anda oyundaki en güçlü lazer(BL haritasında rinusk kasmanız gerekiyor,sözlük kısmında konusu vardır inceleyebilirsiniz), ilk 10 görevi grup bularak yapmaya çalışın 10 prometheus lazeriniz olur, devamında da zetadan gelen anahtarlarla prometheus lazerini birleştir kısmından yaparsınız, klan bulursanız eğer prometheus için kredi de lazım yardımcı olurlar diye düşünüyorum. Zeta kapısını pazar günü yaparsanız uridium ve x4 dışında iki katı ödül alırsınız. Vip paketi premium oluyor, eğer yoksa oyuna ilk giriş ekranında özel teklif olarak genelde geliyor, 5.9 TL'ye alabiliyorsunuz.
    Şu anda bence yapabildiğiniz kadar Zeta yapmalısınız, genel kullanımda kalp, npc keserken burgu, kapıları da daha hızlı bitirmek isterseniz güve uçuş düzeni lazım.
    Bunun yanında 1 Ocak'a kadar geçerli bir kod vardı onu kullanabilirsiniz,forumda konusu vardır.
    Açık arttırmadan Venom alırsanız eğer daha kolay kasılırsınız diye düşünüyorum. Açık arttırmada olan şeylere uridium veya birleştir kısmında malzeme harcamanızı önermem.

6. Bak bunu hiç bilmiyordum, Haritada BL haritasını gördüm ama hiçbir bilgim yoktu :eek: İlk görevi yaptım, ilk lazerimi aldım. Ve sanırım yeşil anahtarları hiç harcamayacağım? Geliştirme yapmak için.

Pazar Zeta olayını bilmiyordum, bunu unutmam. Vip 1 aylık var ve sürekli alacağımı hiç zannetmiyorum.

Güve, sonrasında da Burgu düzenlerini alayım en iyisi.

TR4de oynuyorum, çok zannetmiyorum Venom alabileceğimi, burası çok hareketli bir server, *hala*

Teşekkür ettim yorum için, Kara Şimşek olayını bilmiyodum

7. eray

eray User

Burgu sonrasında güve daha iyi olabilir, çünkü %20'lik bir hasar artısı var,BL haritasında işinize çok yarayacaktır.
    Zeus günü dışında anahtarları harcamanızı önermem. Zeus günü açarsanız apis parçası da çıkıyor.
    Gece saatlerinde açık arttırmadan malzemeleri filan ucuza alabilirsiniz.

8. Sahmeran

Sahmeran User

Başlangıç seviyesi olarak Elmas pek iyi değil. Kapıları daha rahat yapman için burgu veya güve öneririm.

Ayrıca, anahtar eskiden iyiydi demek yanlış. Nedeni ise şuan yeşil kutulardan Teknoloji parçaları, gemiler, LF-4, Apis ve Zeus çıkması. Birleştirde bulunan ve yapması uzun vakit alan Hardware öğelerini kutulardan toplayabilirsin. Zeus ve Apis diroidine ait parçaları birleştirerek 10 Diroid olursun ve bu şekilde daha fazla hasar vurup ve kalkan artışı alırsın.

Pazar günleri yapacağın zeta x2 vereceği için hem argelerini çabuk bitirirsin hem de level alırsın. Aynı zamanda sana şansa bağlı olarak 2 Havoc Diroid tasarımı verecektir. Diroidlerinin tamamına havoc takarsan hasarında artacaktır.

Kalkan, hasar arttığı için artık BL haritasındaki görevleri rahatlıkla yapabilir ve Pro lazerlerini alarak gücünü iyice arttırabilirsin. Sonrasında Hades, Alfa, Beta, Gamma dönebilirsin.

Chromin etkinliklerinde bu maddeyi kasarak şuan için oyunun en iyi kalkanı olan BO03 edinebilirsin. Sonrasında sürekli Karantina ve normal kapılardan dönerek ekipmanında bulunan kalkan, lazer gibi önemli etki sağlayan ürünlerin seviyesini geliştireceksin.

9. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba

Aramıza tekrar hoşgeldiniz. Arkadaşlarımızın da katkıları ile hazırlanmış olan Yeni Başlayanlar İçin Prometheus Kasma Taktiği konusunu inceleyebiliri ve bir yol haritası çizebilirsiniz.

İyi forumlar.

10. urıdyumları zeta ac pazar gunu yap

11. Tamamdır, Burguyu alıyorum, gerçi aldıktan sonra Uridium kalmayacak kapı açmak için vs. :(
    Zeus günü, unutmuşum o günleri
    Gece saatlerinde uyuyoruz ya :p

Başlangıç değil ya, zamanında kullanılıyordu Elmas o yüzden almıştım.

Ne bileyim, eskiden daha bi güzeldi ya kutu açması, şu an bu teknoloji olayına henüz alışamadım, belki o yüzden pek ısınamadım, bilemiyorum.

Pazar günlerini unutmuyorum artık.

Chromin etkinliği dediğiniz olay nedir acaba?

Göz atacağım, teşekkürler Modum. Temelli dönmedim, lise zamanlarında çok vakit öldürmüştüm Darkorbit için, ki 8. sınıftayken okuldan kaçar internet kafede DO oynardım, ey gidi günler :p Ama şimdi başka bi oyunda vakit öldürüyorum :p

Ve yorumlar için teşekkürler herkese

12. yeni başlayanlar prometheus konsuna beklerim

-=ODIN=- bunu beğendi.
  13. 17 level iseniz pro lazeri veren 10 görevi yapmalısınız.

Uri için de zeta en iyisi.

14. 18 level'im, 1 tanesini yaptım, diğerleri için bi grup bulup kasmam lazım, en azından Cubi için

15. Aslında çoğunu tek başıma yapmıştım. Özellikle impulse'lar çabuk bayılabiliyor. Porta veya taşa çekerken dikkatli davranırsanız fark edersiniz.

16. Evet farkettim, portalda güzel kesilebiliyorlar, ama uzun sürüyor ya HP'leri yüksek

17. Impulseleri hangi haritada bulabilirim ?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Aralık 2019
  18. 1-BL, 2-BL, 3-BL haritalarında bulabilirsiniz.
    İlk başta uzun sürecek ama pro lazerleriniz çoğaldıkça daha kolay kesmeye başlayacaksınız.

19. O haritalara nasıl ulaşabilirim ?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Aralık 2019
  20. 1-8, 2-8, 3-8 haritalarından.