Destek Uridiumu nasıl harcamalı ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve KELP7784 tarafından 18 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. KELP7784

KELP7784 User

Merhaba,

Arkadaşlar benim yaklaşık 220.000 urim var gemime ne almam lazım gemi 8 iris 16 lf4 hiç uçuş düzeni yok venom var gemi olarak indirim avantajı alıcam pette hiçbirşey yok

2. Prejiva

Prejiva User

Gemini güçlendirmeden pete para harcamamanı öneririm veya harcayacaksan kapı için kami3 alınabilir onun dışında argeni yazmamışsın lf4 ler için yorulma giriş bonusu sayesinde tamamlayacaksın apis zeus gününde kutu açarak 9 ve 10. droidlerinin parçalarını toplayabilirsin.

KELP7784 bunu beğendi.
  3. KELP7784

KELP7784 User

Arge sıfırda bu dediklerin için en mantıklısı zeta dönmek lf4 önemli değil zaten uçuş düzeni düşündüm sonuç olarak kutudan çıkmayan bişey 200k uriylede hemen kapı açmak istemiyorum
    Kami3 alcam sonrada burgu alcam bide. Alpha yı tamamlarım mantıklımı ?

4. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Size şuan tek önerim zeta kapısı yapmanızdır. Bu haftasonu indirim varken zeta kapısını korsan anahtarı,havoc,günlük dosyası, bolca miktarda alabilirsiniz. Tabi ki de pazar günü yaparsanız bunlar çifte katlanır. :)

İyi forumlar

_ALPHA_ ve Prejiva bunu beğendi.
  5. Prejiva

Prejiva User

Alfa sana pek bi şey katmaz. Bir kere yapsan yeter. Modun da dediği gibi zeta yapmandır. Eğer 2 kat ödül verilen günde yaparsan 2 Havoc (ilk yapışta garanti) 100 arge ve 50 ganimet anahtarı veriliyor. Arge ve anahtara ayrı para vermene bile gerek yok. Sürekli zeta yapsan hem havoc fullersin hem anahtarla kutu açarak birleştirme için gerekli özel parçaları edinirsin. Bu sayede cyborg, mimesis gibi yeni gemileri bile birleştirme fırsatın olur. Alfa beta gamayı 1er kez yapsan yeter. İyi oyunlar.

6. KELP7784

KELP7784 User

Cumartesi gece 3 den sonra 2x mi oluyor

7. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Evet takvime göre bu gece 00.00 dan sonra çifte ödül olacaktır.

İyi forumlar

_ALPHA_ bunu beğendi.