Uridium'u Nasıl Harcamalıyım ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve bLueHeaveN tarafından 29 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. bLueHeaveN

bLueHeaveN User

Mega Happy Hour saatinde 225.000 Uridium satın aldım toplamda 231.000 uridium var. Gemim goliath 11 tane lf3 2 tane iris dioritim var birleştirmeden petimi de aldım. Gelişmek için uridiumu nereye yatırmalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim.

2. öncelikle 2 sorum var
    oyuna vakit ayırabiliyormusun ?
    klanın vb varmı gunluk kaç saat oynuyorsun ?

3. bLueHeaveN

bLueHeaveN User

Şu an klanım var ama toplu bir etkinlik/aktivite yapma durumu yok. Bir kaç güne işe başlayacağım işe başladıktan sonra günlük 3-4 saat kadar aktiflik sürem olacak Cumartesi ve Pazar günleri bu aktiflik daha da artacak tabii.

4. argeye bas derim ben

5. güçlü oyunculardan yardım isteyerek 17 levle olup blde 10 adet pronu fullemeni öneririm
    pala toplayabilceksen pala yapmalısın x-6 da cubikon grupları dönebilirisn 4-5 te görev yapanlarla görev yapabilirisn
    günümüzde mapler 3 part yazılımlarla dolu grup bulman zor olabilir
    5-2 de guçlulere grup atıp kaıslabilirsin

bu oyunda yeniysen oyun baya zor bol bol oyunu ogretcek içerik araman lazım
    forumda sürekli soru sorman gerekcek beni etiketleyip sorarsan yardımcı olcagım

uri için
    indirim vip paketlerini alıp 2 tane iris daha alıp urin kalırsa burgu alıp yoluna devam edebilirisn
    bu konuyu incelersen faydalı olabillir

BelongDemirhan ve bLueHeaveN bunu beğendi.
  6. bLueHeaveN

bLueHeaveN User

İlgi ve alaka için çok teşekkür ederim kafamda bir iki plan oturmaya başladı. Öğrendiğime göre bu gece lf4 günü varmış korsan kutularında %25 indirim paketini alıp bütün uridium ile anahtar alsam avantaj elde eder miyim ?
    @yılmazcan47

Son düzenlenen: 29 Ağustos 2020
  7. samsun553

samsun553 User

anahtar alma

8. anahtar alma gemini guçlendirip zeta yaparsan daha iyi olur
    Lf-3,LF-4 devri bitti artık prometheus devri başladı ...

elinde 2 kilo domates var diyelim onların hepsini yersen bugun doyarsın
    yarın aç kalırısn

yarısını tohumluk yapıp ekersen git gide tarlan olur bu mantıkla oynamalısın .

BelongDemirhan bunu beğendi.
  9. bLueHeaveN

bLueHeaveN User

Hem lf4 hem de diroit parçası vereceği için mantıklı gelmişti ama yapma diyorsanız alternatiflere yönelebiliriz. Cubilere gitmeyi denedim ama atı alan üsküdarı geçmiş olduğu için rahat vermiyorlar 4 cubinin 2 sinden ya nasipleniyorum ya nasiplenemiyorum ya düşman gelip kesiyor ya aynı şirketten adamlar uzaklaştırmak için vuruyor. P.M olarak yazıyorum yeni başladım niye böyle yapıyorsunuz vs adamların umurunda değil. Keza dediğiniz gibi 3. parti yazılımlar yüzünden görevleri yapmak uzun sürüyor canavar araması bulması vs derken yada düşman geliyor rahat vermiyor. Velhasıl oyunun içinde olduğunuz için anlatmaya çalıştığım çoğu problemi anlamışsınızdır. Şimdi son olarak önerebileceğiniz tavsiye nedir izlemem gereken yol nedir ? Konuyu toparlamak babında soruyorum.

10. sana açık konuşcagım

bu seviyedeki bir gemiyi adam etmek 3-4 seneni alır yada çok fazla para yatırmalısın sana tavsiyem bi klan bulup arkdşlııklar edinip onlardan surekli bilgi alman

5-2 ye gidip kasılmak en mantıklısı .
    yeni başlıyan bir oyuncu kasılması çok zor sosyal medyada oyunu oynayan oyuncular avr onlardan yardım istersen gorevlerin için yardım etceklerdir

bl haritasına geçip mutlaka 10 proyu al ve hasar odaklı git alıntıladıgım yukardkai konuyuda incelersen faydalı olur
    işin zor ..

velhasıl kelam bolca yardım lazım sana ve bolca akıl hocası .

250k uri civarı hiçbirşey demek
    pete sadece 10m uri gidiyor
    en basitinden
    digerlerinden bahsetmek bile istemiyorum 5m uriden az olunca urim uri yok gibi hisediyorum sen duşun .

bLueHeaveN ve BelongDemirhan bunu beğendi.
  11. bLueHeaveN

bLueHeaveN User

Biraz içimi kararttın açıkçası :D Şakası bir yana neticede şahsım adına konuşmam gerekirse vakit geçsin bir eğlence aktivite olsun diye oynuyorum. Kral olucam tahta çıkıcam vs bir gayem yok. Ha aktif muhabbet dönen bir klan olur savaşlar olur ne biliyim bir etkinlik elimden geldiğince katılırım ama onun haricinde çok hırslanıp deli gibi char kasayım önüme geleni kesiyim vs bir kafada değilim. Attığın konuyu biraz inceledim ve palladium olayını araştırdım. O olay beni cezbetmeye başladı fakat rahat rahat toplatırlar mı keserler mi biçerler mi vs derken o işten de bir tık uzaklaştım şuanlık. Dediğin gibi yapıp oyun bilen ve yardımcı olabilecek bir kaç kişi bulup onlarla görevleri yaparım veya cubi döneriz vs bir şeyler yapılır illa ama hiç yoktan 2-3 tane muhabbet döndüren ve oyun bilen adam şart gibi anladığım kadarıyla. Eğer iznin olursa takıldığım noktaları özelden sana sormak isterim olmazsa tekrar konu açarım :) Bütün arkadaşlara teşekkür ederim yardımcı oldukları için. @yılmazcan47 sana ayrıca çok çok teşekkür ederim ilgi ve alakan için. Uygun görülürse konu kilitlenebilir.

12. konuyu kilitlemeyip burdan sormaya devam edebilirsin

bLueHeaveN bunu beğendi.
  13. bLueHeaveN

bLueHeaveN User

O zaman konu kilitlenmesin. Buradan merak ettiğim bir şey oldukça seni etiketleyip sorarım. Teşekkür ederim tekrardan.

_-Thanatos-_ ve yılmazcan47 bunu beğendi.
  14. boşver kanka onu bunu her şeyi çek indirim + vip yapış zetaya palla topla zeta uri kas zeta palla topla zeta bu oyun sadece zeta :D
    edit: kolay yapamıyorum diyorsan burgu - güve alabilirsin full lf2 olsan bile rahatça yaparsın

bLueHeaveN ve yılmazcan47 bunu beğendi.
  15. bLueHeaveN

bLueHeaveN User

Buradaki arkadaşların tavsiyeleri üzerine internetten de biraz araştırdım bakındım. Çoğu kişi hatta herkes diyebilirim zeta kapısın çok öneriyor. Onun üstüne bir kanal keşfettim YouTube'tan. En ezik gemi ile zeta yapımı diye video çekmiş 2 saat döne döne yaptı kapıyı :D Benim gemi çok iyi değil ama onun yaptığı gemiyle kıyaslayınca biraz zahmetli de olsa 1-1.30 saat gibi bir sürede bitirebilirim. Kısacası zetaya odaklanacağım sonra pall toplayıp geri zeta yapacağım dediğin gibi zeta baya önemli görünüyor. Teşekkür ederim.

tahrefyalcin34 bunu beğendi.
  16. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuza gerekli cevapları veren ve yardım eden oyuncu arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Değinmem gereken bir nokta kalmamış. Konunuz gerekli gördüğünüz zaman kilitlenecektir.

İyi Forumlar Dilerim.

bLueHeaveN bunu beğendi.
  17. mega saatinde uridium çekmen saçma olmuş sadece. mevcut yapıda merkez karar verdiği zaman 4 saatliğine herhangi bir günde x4 saatleri oluyor ben oyuna tekrardan başladığımda 500.000 gibi bir uridium çekmiştim indirim ile beraber + oil de vardı geliştirme için kullanırım dedim hoşuma gitti ve hesabım birkaç tane lf3 birkaç tane lf2 ve gerisi 300 bin credilik lazerlerle doluydu ve 3 iristim bu şekilde full zeta döndüm uri bitene kadar tek galaxy gates 55 idi.
    sonrasında zeus günü geldi kapıların bittiği zaman şansıma ve kutularımı açtım. çokça apis parçası birkaç tane zeus ve çokça lf4 edindim. 17 günlük hesaptayım şuan herhangi bir yazılım kullanmadan söylüyorum sadece zeta dönerek, sadece zeta dönerek hesabımı düzdüm sayılır 8 iris, full havoç /2 yedek apis zeus için/ 4 magma 1 hiper 2 yansımam var 11 proyum 12 olmak üzere 2.000 rinüsk kaldı gerisi lf4 olacak şekilde. peti birleştirden kolayca alabilirsin. lf3lerini kutulardan çıkan kablolarla alabilirsin birleştirden.
    önceden böyle değildi her şey daha zordu artık oyunun belli bir kısmından sonra karanlığa düşüyorsun sadece o da hades dönecek arkadaş bulamadığında başlıyor galiba. eir sıkıntısı falan çekiyorsun ama her şeyi zeta ile halletmek mümkün apisin +30 +25 olduğunda uridiumla alabilirsin açtığın anahtardan daha karli oluyor zeus da aynı şekilde. düşüncelerim bu şekilde başka soracak sorun varsa cevaplayabilirim bildirim geldiğinde. iyi oyunlar dilerim :)

bLueHeaveN bunu beğendi.
  18. Benim görüşüm kesinlikle argeye ya da anahtara uri harcama. Hemen hemen yeni bitti sayılır x2, geleceği zaman takvimde gözüküyor zaten o zamana kadar sürekli gg kasmaya bakmalısın palada daha sonra x2 gününde denk gelirse pazar günü indirimle birlikte sen de indirim alırsan çok rahat zetaları dönersin zaten. Sık sık zeta dönmen gerek ben öyle yapıyorum vip + indirim olunca ve kapı indirimi de olunca oyunda zeta çok karlı bi kapı haline geliyor ve uri dışında gelen dosyalar ile arge, gelen anahtar ile de zeus gününü bekleyip apis parçası çıkartabilirsin tabi bunu yaparken bir kısmını da pro lazeri için ayırabilirsin.

bLueHeaveN bunu beğendi.
  19. bLueHeaveN

bLueHeaveN User

Az önce zeta bitirdim. Biraz pintilik yapıp x1 den yukarı mermi/roket harcamamaya çalıştım ondan dolayı biraz uzun sürdü :D Ama tatmin oldum açıkçası. Bütün ödüller bir yana gelen anahtarlar için çok düşündüm dursun mu kullansam mı diye o ara LF4 günü olduğunu görünce dayanamadım 27 tane korsan kutusu açtım LF4 çıkmadı gerçi ama 2 tane B02 kalkan ve 3 tane LF3 geldi. Mermiler günlük dosyaları vs cabası. Zetayı açmak biraz maliyetli tuttu 140-150 K kadar uri harcadım (hiç gg yoktu). Şu an 120 K uri var günlük görevler vs derken biraz daha uri kasabilirsem yarın tekrar zeta yapıcam ve LF4 günü bitmeden tekrar kutu açıcam sonrası nasip artık.

Edit: Bu arada korsan kutusundan çıkan materyaller sayesinde birleştirmeden iris elde ettim ekstra olarak.

20. smoonrise

smoonrise User

Biraz sabır göstermen lazım gelişmek için bu oyun çoğu kısım sabır sınıyor , irislerien uri yada malzeme harcama ihaleden al ortalama kaç krediye gittiğini eski ihalelerin saatelerine bakıp öğrenebilirsin ona göre bir taktik ve limit belirler alırsın . Lf4 hem günlük girişten hemde bazı etkinlik ve kutudan çıkıyor ilerde çok anahtar ihtiyacın olacak apis -zeus ve prometus lazeri birleştirmek için benim tavsiyem lf4 günü yerine tüm anahtarlarını zeus günü yeni altın kutu günü aç hem lf4 hem apis hem zeus bir arada şansın olur . Lf3 ler ihalede bir süre idare eder beni diyorsan onlarıda oradan temin edersin .
    Zetadan başka kapı yapma zaten senin için en ideal olanı bu kapı havoc ilk elde edilecek diroit tasarımı sonra herkül ve spartan yapacaksın , ayrıca sadece çifte ödül günü yap başka gün asla yapma beklet birktir uri yada gg lerini , bu kapı sana arge anahtar olarak çok hızlı ilerlemeni sağlar , başka aklına takılan olursa buraya yaz mutlaka cevap veren oyuncular olur

bLueHeaveN bunu beğendi.