uridyum kasası hakkında..

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve ...VENÜSLÜ... tarafından 11 May 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhabalar.günlük görevleri tamamlayıp nihayet uridyum kasasını açtım.8.90 tl ödeme yapmamı istiyor.ama bunun karşılığında ne satın aldığım gözükmüyor..ben bu 8.90 tl yi niye ödeyeceğim..ne satın alacağımı bilmeden para ödemem garip değilmi..bilen biri yazabilirmi..

2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Günlük görevleri bitirerek kazandığınız puanlar ile Uridium Bankanızı doldurduğunuzda maksimum değer olan 34.500 Uridiumu 8.90 ₺ karşılığında satın alabileceksinizdir. Bu paketin %300, %350, %380 ve %400 kampanyalardan etkilenmediğin hatırlatmak isterim.

İyi forumlar.

3. .üYe.

.üYe. User

Uridium kasası uridium satın alımlarında sana indirim sağlıyor başka bir işe yaradığı yok. Kasayı açınca indirimli satın alabiliyorsun. Oyun P2W oldu olacak, para kasmaya devam bigpoint.

DraydiBoy bunu beğendi.
  4. KATALONYA

KATALONYA User

şu yazıyı okuduğumda yaşadığım hayal kırıklığı anlayamazsınız :D halbuki 34.400 puanla sabahı ettim dedim heralde sürpriz paketler sürpriz fiyatlarla gelecek ama olmadı :D

*LİON*[TET] bunu beğendi.
  5. Unutma dostum, burası darkorbit..

6. KATALONYA

KATALONYA User

bir ara 1.5milyon uridiumu uygun fiyattan vermişlerdi aslında benzer bir etkinlik beklemiştim ama nerde :D

7. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Sürprizler için uygun zamana ve birazda şansa ihtiyacınız vardır :)

İyi forumlar

KATALONYA bunu beğendi.
  8. truffle1

truffle1 User

bu paketi elde etmek için harcanan emekle vaad ettiği şey arasında bariz bi saçmalık var , ya da moderatörlerde bir bilgi eksikliği. Çünkü 8.90 liraya 34500 uridium satmak için niye yaklaşık 5 gün boyunca puan toplamak gereksin, o kadar uridium almak için buna değecek bir çaba mı sizce.

9. He de geç iste ne kurcaliyon,ban atacaklar simdi:D:p

10. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Uridium Bankası özelliğin beğenmeyen kişiler arasında oluğumu belirtmeliyim. Sizlerin görüşün raporlarıma ekleyeceğim.

İyi forumlar.

KATALONYA bunu beğendi.
  11. en azından indirimli vip verselerdi...onada razıydık..ama bu biraz saçma olmuş..zaten kasılarak bir günde toplarsın o kadar uridyumu...

ALONE_WOLF_☾☆ bunu beğendi.
  12. Katılıyorum 1 aylık vip veya indirim paketi verebilirlerdi, bu şekil bence hata oldu onlarda böyle birşey yapmak istemez yanlışlıkla olmuştur ucuz diyosun, ucuz degil pahalı satın alıyoruz bi kere katlayıcılar varken neden satın alınsın bu, garip

Makinist.57 bunu beğendi.
  13. [UKTE]

[UKTE] User

İçerik ile ilgili Uridium miktarı arttırılması ve cazip hale getirilmesi düşünülmüyormu ?

14. Uridium kasası denen bu şeyi bende beğenmedim, Darkorbit'in para kazanmak için yaptığı bir saçma özellik daha. Para kazanılmak için yapılan bir özelliği değil bu özelliğin içeriğini beğenmediğimi de ayrıca belirtmek isterim.

.Paradoks. bu yazdığımı yazıyı da aynı şekilde raporlarına eklersen sevinirim.

15. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Özellik ile ilgili şikayetlere daha önce raporlarmızda yer vermiştik.

İlaveten sizden rica imzanızın boyutlarını forum kuralları dahlinde düzenlemenizdir.

İyi forumlar.

-UZMAN_ADAM- bunu beğendi.
  16. RobinKudin

RobinKudin User

yaw blitz 4x çıkmıyor bi çıksa happy hour çıkıyo çıksa da ben görmüyorum

17. 34 bin uriyi mindfire da yarım saatte kasıyoruz :) bir günde 1 milyona yakın uri kasıyoruz siz hala oyuna para verin :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.