URL Hatası

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve burakfettah tarafından 12 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 404 URL BULUNAMADI HATASI ALIYORUM YARDIM CI OLABILIRMISNIZ

2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

3. bende yüklü zaten hesabı ısmı sıfresını yazıyorum yine olmuyor

Not Found
    The requested URL was not found on this server. aldıgım hata bu

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Ocak 2021
  4. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Hem istemci üzerinden önbellek temizliği yapıp hem de bilgisayardaki tüm çerezleri temizlemek sorununuzu çözecektir.
    Disk Temizleme Aracı Kullanmak
    Gereksiz dosyaları temizlemek için en kapsamlı ama süreci uzun olan bir yöntemdir. Bu işlemi ilk defa yapacaksanız sabırlı olmanızda fayda var. Disk temizleme süresi bilgisayarınızın performansına göre değişiklik gösterebilir. Windows 7’de Başlat menüsüne tıklayınca gelen, Windows 8’de farenizi ekranın sağ üst köşesine çekince ortaya çıkan, Windows 10’da Başlat simgesinin yanında bulunan arama seçeneğine tıklayıp “Disk Temizleme” yazmalısınız. Arama sonucunda çıkan disk temizlemeye tıklayarak aracı başlatınız.

Açılan ekran sürücü seçiminizi soracaktır. “C” klasörü seçili olduğundan emin olduktan sonra “Tamam”a tıklayın. Tarama tamamlandıktan sonra karşınıza bir pencere açılacaktır. Çıkan sonuçların hepsine tik işaretini koyup silebilirsiniz.

Temp ve %Temp% Komutları
    Temp dosyaları bilgisayarınızda bulunan geçici dosyalara verilen addır. Bu dosyalar içinde bulunanları her zaman silebilirsiniz.

Yapmanız gereken Windows + R tuşlarını kullanıp Çalıştır’ı açmak ve temp yazıp tamam'a tıklamak. Açılan penceredeki tüm dosya ve klasörleri seçerek hepsini silin.

İşlem tamamlandıktan sonra tekrar çalıştır komutunu açın ve bu sefer %temp% yazarak tamam'a tıklayın. Buradaki tüm dosyaları seçerek silin.

İyi forumlar.

5. aynı hatayı yine alıyorum

facebook üzerinden oyuna girilmiyormu anlamadım

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Ocak 2021
  6. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Yaşadığınız sorunla ilgili olarak supportla iletişime geçmeniz gerekmektedir.

İyi forumlar.