usa 1doğu 2.3 mil uri çekicem yardım

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve felix6491 tarafından 25 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. felix6491

felix6491 User

Usa1 doguda 2.300.000 uri çekicem ne yapıyim çar boş hiçbişey yapılmamış sırasıyla yazarmısinız

2. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

İlk önce indirim paketi al :D

Sonra en az 30 arge al lf3 al Pet al kalkan al ... Sakın gemilerle irislerin hepsini uriyle alma o serverlerde alışveriş daha ucuz 4 tane irisi uriyle al hızlı gelişmen için...Sonra sandık anahtarı al lf4 günlerinde ve apis zeus günlerinde kutu aç...

3. Kral-87

Kral-87 User

Tr 5 de çek daha karlı olursun USA da napcan :rolleyes:

4. felix6491

felix6491 User

Kardeşim 30bin uri x3süz 4tl tr5den daha karlı
    Bide indirim pakei nedir?

5. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba;

İlk 4 irisinizi uri ile alıp geri kalan irislerinizi alışverişten credi ile alabilirsiniz geminizin LF-3
    ve BO2 eksiklerinizi fulleyebilir ve geminize pet kamikaze 3 modülünü almanızı tavsiye ederim ve geminizin argesi en az 24 olursa rahat kasılabilirsiniz ve indirim paketi ve W.I.P alırsanız ürünleri daha ucuza alabilirsiniz.

Keyifli Forumlar.

6. felix6491

felix6491 User

Kamikaze 1modülunu aldım nasıl 3ü alıcam

7. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba;

Kamikaze 3 mödülünü alıp ve kullanabilmeniz için petinizin en az 8 seviye olması gerekmektedir.

İndirim Avantaj Paketi XL: Bu pakati satın aldığınızda 8 hafta boyunca uridium ile satın alınan tüm malzemelerde %25 indirim sağlayacaktır Vip paketi ile kombinlendiğinde toplam indirim %30 olacaktır rakiplerinize büyük fark atmanızda avantaj sağlıyacaktır.

Keyifli Forumlar.

8. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

Modum yalnız arkadaş Kamikaze 3. seviyeyi alamaz... Çünkü Pet'i en az 8. seviye olması lazım...

9. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba;

Kamikaze 3 mödülünü alıp ve kullanabilmeniz için petinizin en az 8 seviye olması gerekmektedir. Yukarıda belirttim dikkatlice okuyunuz.

Keyifli Forumlar.

10. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

Kusura bakmayın görmemişim :D

11. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba ;

Gerekli cevap verildiğinden kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.