usa1 uridimle ilgili sorum var

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve felix6491 tarafından 24 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. felix6491

felix6491 User

Usa1de 30.000bin uri 4tl kampanyasında x3geçerli oluyormu

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Ekraninizda bir kampanya paketi bulunuyor ise paket uzerinden alacaginiz uri evet x3 te de etkilidir.ama sadece uri alimlarinda gecerlidir.

3. felix6491

felix6491 User

Şimdi girdim vardı kampanya sizce x3saatinde yine açık olurmu
    Bide telefonla çekeceğim bi kodla sürekli çekebilirmiyim

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

Paket kullanimi.bir defadir devamli kullanamazsiniz ve x3 gunu saati gelmeden q saat oncesinden girmez ve girmeden cerezlerinizi temizleyip girerseniz indirim sayfasi yeniden cikacaktir.

5. felix6491

felix6491 User

Ben orda 150tllik uri çekicem o kampanyayla çekebilirmiyim yoksa sadece 1keremi çekebilirim

6. Nefes

Nefes User

Merhaba

Size verilen kampanya ne kadarlik uriyi kapsiyorsa onu kullanabilirsiniz 30 ise sadece onu kapsar yani siz o kampanya uzerinden 150 tl lik alim yapamazsiniz.

7. felix6491

felix6491 User

Orasını bilmiyorum %80indirim 30.000 iri 4tl diyor param boşa gitmesin telefona atıcağım kodu bi kere yazıp sürekli yapsam param gidermiş?

8. Nefes

Nefes User

Merhaba

Usttede belirttigim gibi paket indirmler birkez kullanilir egerki ayni paketi almaya tekrar calisirsaniz aldiktan sonra bu para kaybindan kimse sorumlu tutulmamalidir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.