Uzaktan tutma???

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KorGeneraL tarafından 25 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. KorGeneraL

KorGeneraL User

Merhaba,

Anlamadığım şu
    EMA atıyorum sanki kendime atıyormuşum gibi adam hiç durmadan sıkmaya devam ediyor, arkasına ISH atıyorum adam hala vurmaya devam ediyor, aramda baya mesafe var ve hala bana vurabiliyor nedir bu bunun bir açıklamasını yapabilecek kimse varmı ?

Aynı durumu yaşayan başka oyuncularda varmı ?

2. Ben yaşıyorum. Aslında o internet kopmalarından oluyor(anlık). Bu sırada ilerliyormuş gibi duruyoruz ama aslında olduğumuz yerde duruyoruz

3. BonusRasta

BonusRasta User

Dün ben adama yakın olsamda ateş etmedi nerdeyse pvpde elimden kaçıyordu. Bazen de dediğiniz gibi oluyor ben kaçarken arada ki fark çok olsada hasar alıyordum. İnternet kaynaklı ya da bilgisayardan olabilir Erdem'in dediği gibi.

4. KorGeneraL

KorGeneraL User

Arkadaşlar internet kaynaklı veya bilgisayar kaynaklı değil bu olay,3 er sn internet koparsa zaten oyun oynanmaz hale gelir. İnternetinde bilgisayarında alası var elimde. Mevzu anlaşıldı, ufaktan ufaktan başladılar yine.

5. sebeb cok olabılır ama bence olay bıgpointten kaynaklı oyuna getırılmeye calısılan yenılıklerden dolayı ortalama 2 aydan berı oyunda sorunlar var.

6. BonusRasta

BonusRasta User

Öğrenci evindeyim, bilgisayarım kötü ben genelde bu sebeblerden dolayı düşünmüştüm :)

7. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Anlık oyun donmalarından kaynaklı olabilir. Lütfen bu tür durumlarda net geçmişi ve çerezlerinizi silip modeminizi resetleyiniz.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.