Uzay boş mu sahiden

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve *-MR.YADEC-=)* tarafından 20 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. DC kullanıyorum evet, ben diyorum ama ucuz olması için sadece kaplaması dahi yeterli adamlar kaplama yerine kendisinide kullanabilir... Ama pahalı... Evet şekillendirici bir metaryal çünkü pahalı... Pahalı olmasaydı sadece kendiside kullanılırdı... Çoğu yerde demir yerinede kullanılırdı... Bu arada havada yanma derecesi 800 değil 850 C dir :p

Edit: Bu arada sormak istedim aslan burcumusunuz acaba ?

Komşunun wifisine dadansana :p

Quenn bunu beğendi.
  2. Aliens

Aliens User

Şayet Aslan'ın diklenme huyunu kastediyorsanız Aslan burcu değilim. :) Peki ya siz? Kova veya Koç musunuz?

3. Quenn

Quenn User

valla bi adaşım birini kırdım :p ama mobil net bile pencere kenarında zar zor çekerken komşularınki darkorbitçiğim için yeterli olmuyor

ben boğa+ yükselenimde aslan buda astronomi olarak gene uzayla ilgili bir konu denebilir mi :p:D

4. Aliens

Aliens User

Bu Astroloji oluyor. :) İkisi çok farklıdır. Biri bilim diğeri ise Zodyak Kuşağını inceleyen ve bilimselliği olmayan (ama burçlara çok inanırım-tabii ki günlük yorum gibi fallaştırılmış haline değil) bir şey. :)

5. Quenn

Quenn User

çokta farklı olmaması gerek çünkü burçlarda da gezegenlerden çokça etkilenmeler bahsedilir :rolleyes::D zodyakta zaten yıldızların haritası diye tanımlanabilir yani uzayla da çokta uzak değil diye düşünüyorm :p

6. Ben has ikizlerimdir :p
    Bu aralar neden herkes boğa çıkıyor ya :D

Quenn bunu beğendi.
  7. Aliens

Aliens User

Ben sırasıyla Oğlak - Koç - Akrep sarmalındayım.

8. Çok uzaksın bana :D

9. Quenn

Quenn User

o nasıl oluyo ortaya karışık alabiliyor muyduk :p:D:D

10. Aliens

Aliens User

Burç - Yükselen - Ay burcu :p

11. Quenn

Quenn User

ay burcuna kadar bilmiyorum yükselende kaldım :D

12. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Bazıları inanır bazıları inanmaz ama mantıklı düşünürsek bana kalırsa mutlaka bir yerlerde başka ırklar yaşıyordur. :D :)

13. Quenn

Quenn User

eğer uslu durursak şirinleri bile görebiliriz :D:D:D:p

14. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

O biraz zor :) uslu durmak ve insanoğlu :D ikisi bir arada garip geliyor. :D :)

15. Quenn

Quenn User

çiçek olalım hepimiz :D:D belki şirinlerde uzaylıdır sonuçta avatarlar gibi mavi onlarda :p:D:D

16. Bence bize bir şirine lazım uzaylıları böyle çekebiliriz :p

17. Quenn

Quenn User

yanlış bilmiyor ve yanlış hatırlamıyorsam şirinlerde şirineyi sanki gargamel şirinlere tuzak niyetine kendi yapıp salıyodu sonra şirine iyi tarafa geçiyordu :D şimdi uzaylılarda bize öyle yapmasın :D :p

18. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Forum içerisinde kullanmış olduğunuz üsluba dikkat ediniz lütfen.

İyi forumlar.

19. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Hepimiz çiçek olabilir miyiz bilemiyorum. :D Şirinler zaten avatardaki mavili varlıklara ilham vermiş olabilir. :D :)

Quenn bunu beğendi.
  20. M-A-Y

M-A-Y User

Antipsikotik önerebilirim size