Uzay boş mu sahiden

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve *-MR.YADEC-=)* tarafından 20 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Quenn

Quenn User

onu kullanınca uzaylılar mı gelip kaçırıyormuş :p :D

2. M-A-Y

M-A-Y User

Fazla düşünmemenizi sağlar

3. Quenn

Quenn User

beyni mi uyuşturuyor yani cıkk o ilac yasaklansın o zaman (shock) milletin düşünmeye ihtiyacı var düşünmeyenler yüzünden zaten dünya kötüleşiyor :confused.::rolleyes:
    şirinleri şirineleri uzaylıları düşünmekte lazım arada hep ciddi ciddi düşünürsek asıl o zaman beyin yoruluyor :)

4. M-A-Y

M-A-Y User

Tabiki düşünmek iyidir ama aksine bunu abartıya kaçırmak beyni yorar.
    Uzaylılar var veya yok bunu şuan bilemezsiniz ama onları düşünmek onları gördüğünüzü idda etmek mantıklı değildir şu durumda.
    Tavsiyem beyninizi yormayın. Dünyaya 2 saniye sonra gözlerinizi yumabilirsiniz. Bunca telaş anlamsız gelecektir.

5. Quenn

Quenn User

şahsen gidipte derdimi sıkıntımı düşüneceğime bu foruma gelip böyle goygoy yaparak gezegenlerden uzaylılardan falan bahsederim. çokta şey yapmamak lazım dediğin gibi 2saniye sonrası belli değil dertle sıkıntıyla kafa yormakla eline eğer bişey geçemeyecekse kardan çok zarar edersin
    malum stres sağlığın en büyük düşmanlarındandır

M-A-Y bunu beğendi.
  6. Admin bey işinize karışmak gibi olmasın ama alıntılardakileri editlemeyi unutmuşsunuz gözüme takıldıda :p

7. Minerva

Minerva Guest

Çok konuşmuşsunuz efenim, mesajlarınızın içeriği uygun mu değil mi diye hepsini okurken onu unutmuş olmak doğal :D
    Gerekli düzenlemeyi yapıyorum.

İyi forumlar.

Quenn bunu beğendi.
  8. Ee uzay boşmu sahiden ?

9. Minerva

Minerva Guest

uzayın boş olduğunu düşünmek insanlığa fazla anlam yüklemektir bence :)

10. Bende boş olduğunu düşünmüyorum zaten, sevgilerle dolu

Quenn, Minerva ve ateistkeci bunu beğendi.
  11. ateistkeci

ateistkeci User

Her şey sevgiyle dolu aslına bakarsak :p

*-MR.YADEC-=)* bunu beğendi.
  12. Quenn

Quenn User

biz çok konuşupta size iş çıkarınca acaba içten içe ay amma gevezeler diyonuz mu modlarım :D iyice goygoycu tayfa olduk zaten :D :D

Minerva bunu beğendi.
  13. Minerva

Minerva Guest

görevim gereği bütün mesajları okumam gerektiği için artık bu durum karşısında herhangi bir şey hissedemiyorum :D
    ama tabii birkaç cümleyle belirtilebilecek sorunların paragraflarca yazıldığı mesajlardansa bu tip muhabbetleri okumak daha tercih edilesi :) bir noktada hatta dahil olayım dedim ama oldukça yorgundum uyarımı yapıp çıktım :p

Quenn bunu beğendi.
  14. [​IMG]

Çekinmeyin bizden :p

Minerva bunu beğendi.