Geri bildirim Uzay Kupası Etkinliği Geri Bildirimleriniz

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve Amiral34 tarafından 16 Kasım 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Amiral34

  Amiral34 Guest

  Merhaba сesur pilotlar,

  Etkinlik hakkında olumlu/olumsuz görüşlerinizi Forum Kuralları çerçevesinde bu konu altında yazabilirsiniz.

  Etkinlik duyurusuna buradan ulaşabilirsiniz.

  İyi Forumlar.
   
 2. **CLİO**

  **CLİO** User

  yine klanlara yönelik bir etkinlik tren diye tabir edilenler haritaya girecek.diğer oyuncuların hakları olmayacak. daha çok tek oyuncununda kazanabileceği etkinlikleri bekleyecez.
   
  elektro ve titans___ bunu beğendi.
 3. Yeni gemi içinde test sunucu açılmayacaksa daha neden açılacak?
   
  titans___ bunu beğendi.
 4. Amiral34

  Amiral34 Guest

  Merhaba,

  Test sunucusu merkez ekip kararınca açılacaktır. Bu duruma ne yazık ki karar veremiyoruz.

  Saygılarımla,

  Amiral34.
   
 5. modum serüven kutulardan düşen şeyler katlayıcıdan faydalaniyormu?
   
 6. wiladew

  wiladew User

  hakemlere zarar veremiyoruz nedense her tür lazeri denedik cc lazer dahil
   
 7. CBO-100 ile vurun..
   
 8. etkinlik duyurusunda özellikle hangi lazer olduğu yazıyor ama her ne hikmetse sormak okumaktan daha kolay gelir bizlere.
   
 9. wiladew

  wiladew User

  onla da vurdum sabah etki etmedi
   
 10. smoonrise

  smoonrise User

  Dükkandaki uzay kupası cephanesindeki indirim %75 buna ek %25 indirim alınsa veya vip olsa oranlar nekadar ' a kadar indirim izin veriyor , etki ediyormu ediyorsa kaç oranda ?
   
 11. wiladew

  wiladew User

  tanesi 3,5 uri cephanenin vip artı dükkan indirimiyle
   
 12. smoonrise

  smoonrise User

  Bende vip %25 indirim hiçbiri yok aynı miktar , demekki etkisi yok saolasın dostum .
   
 13. wiladew

  wiladew User

  rica ederim
   
 14. zaten indirimler en yüksek %75 yetenekler gibi en üst limitte ondan yukarı olmaz.yeteneklerde belki biraz daha farklı ama tam olarak ne olduğu belli değil ama indirimler %75 sabit gg indirimi bile.
   
 15. smoonrise

  smoonrise User

  Uzay kupası cephanesinde bu dünya kupası sonrası bir değişiklik olacak mı yoksa bu pvp pve vuruşları sabitlendimi grupların başarısına göre yeniden bir ayarlama olacak mı ?
   
 16. eğer pve vuruşu 6.5 katın altında olan gruplar örnek veriyorum Cosmic Class H 2018 Uzay Kupasından gelen bu cephane PvP'de 4x, PvE'de 1x hasar verir. eğer bu grup başarılı olursa diyelim çeyrek final oynadı pve hasarı x5 yarı finalx6 final x6.5 olacaktır..yani 6.5 kat olanlar daha önce olmuşlar olmayanlar elde ettikleri başarıya göre vuruşları değişecektir.
   
 17. skyfall61

  skyfall61 User

  Etkinlik baya güzel düşünülmüş ve Dünya kupasıyla aynı süreçte ilerlemesi de hoş.
  Fakat Savaş bileti hususunda 30 günlük bir süre çok gibi. 15 gün içerisinde sıfırlanıp tekrar bir savaş bileti yapsak güzel olabilir ama tabi biraz abes düşünce olabilir. Sadece 30 gün boyunca hedeflerin hepsi yapılmış bir savaş biletinin beklemesi garip durur.

  Ayrıyeten bunun dışında malum bir durum daha var. Belli saatlerde çıkan spaceballa 3-4 tren kafilesi yüzünden dokunamıyoruz. Adam 8 kişilik grup içerisine 6 tane aynı şirketten 2 tane farklı şirketten gemi koyuyor. O 2 farklı gemi ise yaklaşan düşmanlara 0T0 :) saldırıyor. Kendilerince çözüm bile bulmuşlar yani. Benim size iki önerim var: Ya bu spaceballa soğuma getirin ya da tren kullananları süreli banlayın.
  Adamlar mindfireye soğuma geldi diye oyunu bırakma triplerine giriyor.
  Kendilerinin bize yaptığı haksızlıkları düşünüp tren kullananların bu soğumalara karşı ''haksızlığa uğruyoruz'' söylemleri açıkçası komik..
   
 18. bu kısım nasıl bir çaresizlik olduğunun açık göstergesi ayrıca oyunun bittiğinin ıspatı en azından etkinlik süresince banlasınlar sonra açsınlar hee süper yaa ne diyim.
  diğer yandan düşüncen güzel bencede olabilir hiçte abes değil tamamlayamayan olabilir düşüncesiyle tamamlayanlara 2. bir savaş bileti aktif edilebilir tamamlayamayanlarsa tamamladığı anda aktif olabilir güzel bir düşünce.
   
  skyfall61 bunu beğendi.
 19. Aralık 3. haftasında (yani bu etkinliğin hemen peşine) donuk labirent battlepass etkinliği gelmesi gerekiyor değişiklik olmazsa.
   
 20. En azından trencilerden fırsat bulup orada biraz kasılırız. Bunlar orada sıkamıyorlar, gerçi otocu olan zavallılar var. Onlardan dolayı ne kadar kasılabiliriz orası da muamma.