Geri bildirim Uzay Kupası Etkinliği Geri Bildirimleriniz

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve Amiral34 tarafından 16 Kasım 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Ben olabildiğince pvp ağırlıklı bunun gibi etkinliklerden kaçıyorum, çünkü oyunu keyif ve stres atmak için oynarken stres sahibi ve küfürbaz olmamak için.
  Perma ban bile kalıcı çözüm değil aslında. Çünkü yarın yine başka hesapla aynısını yapmaya devam edecektir. Mesele 3. parti yazılımın oyuna müdahale etmesini engellemek, oldu da bir açık çıktı bunun derhal tespit edilip, açığın tekrar edilmeyecek şekilde kapatılıp, faydalanında hesaplarının silinmesi gerekir. Tabi bunun içinde düzgün bir yazılım ekibi lazım.
   
  Dontforgetme, ƓΛẔØẔ ve GodzillaBG bunu beğendi.
 2. ATXPOWER

  ATXPOWER User

  Pvp etkinliği olduğu için es geçiyorum , program kullanmayan oyuncular için zaman kaybı
   
  Dontforgetme, GodzillaBG ve titans___ bunu beğendi.
 3. 10 saat bekleme görevi ne güzel geçen pvp etkinliğinde düşürülmüştü burda da düşürülse iyi olur bence 10 saat pvp de beklemek gerçekten bunaltıcı bir görev
   
 4. Forum modları benim yorumumu silene kadar otoların trenlerin bugcuların hesaplarının bannlanmasına vesile olun. Yazdıklarımın sonuna kadar arkasındayım üslup deyip de yorumumu silmeniz onları koruduğunuz algısı yaratıyor, yine de siz bilirsiniz.
   
 5. smoonrise

  smoonrise User

  Daha önceki etkinliklerde yazdığım gibi yine yazayım pet bazı portallarda kapanıyor bazı portallarda kapanmadan koruma mod çıkıyor kapanan portal sayısı ortalaması daha yüksek .

  Birde bu uzay kupası lazerinden 1 mil kadar alsak karşılığında verdiğimiz 3.5 mil uridium gelmesi muhtemel olan Labirent etkinliğinde getirisi daha fazla olur mu ? bilen fikri olan yazabilir mi ?
   
 6. çok güzel bir etkinlik ALLAH hazırlayanlardan uygulayanlardan razı olsun keşke hergün olsa.trenciler doldurdu heryerini paçalarından akıyo artık cc ler lf4 ler her çeşit cc den miliyonlarca yaptılar.darkorbit kebaaaaap.
   
  Son düzenlenen: 27 Kasım 2022
 7. Donuk labirent bu oyundaki en fazla kazandıran ilk 3 etkinliğe girer ve zaman ayırırsanda o miktarı çıkartırsın lakin o etkinlik lazerleri grupların sonucuna göre hasarı x1 e de düşebilir gibi bişey yazıyordu onu tam bilmiyorum.
   
 8. smoonrise

  smoonrise User

  Hiç risk almayım zaten 6,5 katına denk getirsem bile 3.5 mil geri büyük bir fark ile sanırım kazandırmayacak , saol dostum yorumun için .
   
 9. riske girecek ne varki zaten c ve a serisi 6.5 kat hasar veriyo..
   
 10. Siz etkinlik yapmayın Darkorbit ekibi zaten böyle giderse dürüst oynayan 3-5 oyuncu bizler kaldık bizlerde bırakırız oyunu siz trencilerle otocularla oyuna devam edersiniz az kaldı bırakacaz dürüst oynayanlar olarak sabredin
   
 11. Merhaba pilotlar,
  CC-X cephane hasar çarpanlarını Dünya Kupası sonuçlarına göre 11 Ocak 2023'te senkronizasyonla birlikte güncelleyeceğiz!
  Bu, şu anda CC-C cephane hasarı çarpanlarının da değiştirileceği anlamına gelir!
  DarkOrbit ekibiniz
   
 12. yani c grubu final oynuyor yenilirse x6 hasar olur yenerse bir değişiklik olmaz aynı kalır.ama değişmesi saçma millete milyonlarca cc lazeri yaptırttılar şimdi değeri düşüyor.
   
 13. aynen öyle ...
   
 14. BaMbUlBeee

  BaMbUlBeee User

  sizin oyununuzda sizlerde yerin dibine girin inşallaah yaşım 40 zaman ayırıp 6 7 yıldır oynuyorum oyunu herşeyi ile alt üst ettiniz bunları buraya yazıyorum çünkü asıl ıoyun sahiblerine ulaşılmamız istenmiyor sizler istediğiniz gibi at koşturun diye geçen ki spageldede mmo ya çalıştı etkinlik belli kişiler aynı kşiler halen etkinlkde istediği gibi kasıyor tutucu olmayan kalmamış oyunda oto kullanmayı bir kenara bırakın artı tren le gemileri birbirine artık 2 3 4 bağlıyorlar mind hariç biz para ile katlayıcı alalım vip çekelim indirim vs çelelim bizim hakkımız korunmasın bu nasıl bir hak koruması siz kendinizi bile korumuyorsunuz her türlü hileye göz yumduruyorsunuz lanet gelsin oyununuza sizler hırsızsınız bizim gibi hakkı ile oynayan oyuncaların zamanını parasını çalmalarına müsade ediyorsunuz yazıklar olsun sizin okullara birde etkinlik de sınırsız keslme var puşing kaldırıyorsunuz nasıl bir zihniyettir bu bizimle alaymı ediyorsunuz sizin allah belanızı versin bunlara müsade edenlerin kullananların hakkımızı çalanların dünyada hiç bir oyunda bu kadar yasak ama her türlü izin olan görmemezlik den gelinen tek oyun bu oyun yerin dibine girin inaşşalah banşlasanızda artık umrumda değil elbet bir gün hesab sordurucam bu oyunlşa ilgili hele şu hak arayacağım mercinin adresini bir bulayım
   
 15. BaMbUlBeee

  BaMbUlBeee User

  spagelin son günü mmo 155 inci getirişi diğerlerinin 0 0 nalet olsun sizin adaletnize birde adelet mülkün temeli sözünü söyleyen lersiniz adalet allahın la mülkkün değil allahızszlar hırsızlar
   
 16. TR|SUBUTAY

  TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Hak arayacağınız merci hukuk alanlarıdır. Mustafa Kemal ATATÜRK döneminde hukuk alanında yapılan yenilikler:
  • 1924 – Şeriye ve Evkaf Vekaleti kaldırılması.
  • 1924-Şeriye Mahkemeleri kaldırılmıştır.
  • 1924 Anayasası yürürlüğe girmiştir.
  • 1925 – Ankara Hukuk Mektebi açılmıştır.
  • 1926 – Medeni Kanun kabul edilmiştir.
  • 1926 – Ceza Kanunu kabul edilmiştir.
  • 1926 – Borçlar Kanunu kabul edilmiştir.
  Yukarıdaki maddelerdeki gibidir. Sizler bu yenilikler ve devrimler doğrultusunda hukuksal hakkınızı bağımsız ve tarafsız mahkemelerde arayabilirsiniz.

  Bunu neden dedim? @BaMbUlBeee, sizin için yazdım ama sanırım siz bu devrimler ve yenilikler sonucunda günümüz mahkemelerine giderek hakkınızı aramayacaksınızdır. Çünkü aramanız şeref ve onurunuzu ayaklar altına alacaktır. Sizi az buçuk tanıdığımız için bunları söylüyoruz yanlış anlamayın. Ülkemizdeki hukuk temellerini atan Mustafa Kemal ATATÜRK için 10 Kasım'da forumda ATEŞLER İÇİNDE YATSIN demiştiniz.

  Diğer mesajlarınızda ne kadar şerefli ve haysiyetli olduğunuzu karşı olduğunuz hiçbir şeyde tükürdüğünüzü yalamadığınızdan bahsediyordunuz. O yüzden sizin hakkınızı ne yazık ki arayacak bir mahkeme göremedik bu yüzden şuraya buraya gidin diyemiyoruz ülke sınırları içerisinde.

  Yazdığınız kelimelerden Türk Dil Kurumu – Dilimiz Kimliğimizdir (tdk.gov.tr)'na karşı olduğunuzu da anlıyoruz. Sebebi Ulu Önderimizin kurucusu olmasından dolayı Türkçe'yi öğrenmekten geri kaldığınızı düşünüyoruz. Olabilir.

  Yazdığınız çoğu kelimeyi translate etmeye kalktığımda ne afrika dilleri nede başka bir dillerle eşleşme sağlayamadı bu arada. Ama anladığımız kadarıyla etkinlikle ilgili bir sıkıntı yaşamışsınız. Spagel için merkez ekibe yazdım ama Viking dili diye şüphelendiler sonrasında onlarda anlayamadı o yüzden bu kelimelere de cevap veremiyorum. 40 Yaşına kadar Atatürk'e hakaret etmek dışında keşke kullanmaya çalıştığınız dili öğrenseydiniz belki daha sağlıklı bir iletişim kurabilirdik.

  Akıl ve ruh sağlığınız için forumdan engellendiniz.

  Türkiye Takımı!
   
 17. piyuvvvvv, mod nükleer başlıklı füze atmış resmen :D :D :D
   
  Captivity ve Dontforgetme bunu beğendi.
 18. Spagel :D

  2006 dan beri oynarım böyle bir döşeme görmedim :D adam daha forma bile girmez heralde bu cevaptan sonra
   
  ALUCARD-BeRsErK ve Captivity bunu beğendi.