Uzun aradan sonra geri başladım, yardım lazım.

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve •๑۩۞ŠŤĀŘ۞۩๑• tarafından 5 Ağustos 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Selamlar, birkaç senedir oyunu adam akıllı oynamıyorum, en son 2014de falan oynadım, o zamandan bu zamana arada bir oynamışlığım oldu, Prometheus lazerleri falan gelmiş. O zaman oynadım, sonrası yok.

Gemim olarak, Spectrum hariç Goli tasarımları var, şu an aktif olarak Venom oynuyorum.
    Lazer olarak ise 5 tane Pro Lazeri, 13 LF4, geri kalanı ise LF3
    Apis var, Zeus yok. 1 Hercules ve 3 Havoc tasarımı var.
    Şu an hesapta 148k Uri var.
    Premium yok, diğer abonelikti vb. şeylerde yok, F2P takılıyorum.

Bana bir fikir verin, ne yapayım? Uriyi neye harcayayım, galaksi kapısı olarak ne yapayım? Görev yapmalı mıyım? Etkinliklere bakayım mı?

Fikir lazım, yardımlarınızı bekliyorum.

2. Öncelikle hoşgeldin. Prometheus lazerler hala en çok kullanılan lazer. Uri kasman lazım önce bl’de rinusk kasıp pazar günleride zeta yapman lazım hem anahtar biriksin hemde rinusk pro lazerlerini en az 20 adet yapınca vuruş baya artıyor haftaiçi uri kas sevkiyat bölümü var oyun ekranında ordan R-01 olanı yolla 3 saatte bir hem diametrion biriksin hemde kapıdan şansına düşerse güzel olur plus gemisi alman lazım önümüzdeki etkinlik galiba hitac etkinliği savaş bileti gelcek ama gemin güçsüz bir sonraki etkinlikte galaktik çekişme onun içinde çok güçsüz gemin eğer savaş bileti alırsan ıac ve modül al modül hangi plus gemiye çıkarsa güzelde olursa fikir edinirsin en azından kalan 5 pro lazer görevini chatten yardım iste yap 10 pro olursun sonrasında gelen etkinliğe gemin hazır olur terör kapısıydı galiba oda zor ama 20 pro ile daha rahat yaparsın ordan ıac al plus gemisi için lazım olacak. Son olarak sezon bileti die birşey var dükkanda var onu al yeni olarak ekstra altın bilet geldi 180 tl idi galiba onuda almanı tavsiye ederim güzel ödüller var hem günlül girip görevleri vs yap ısc diametrion vs de veriyor modülde var

Son düzenlenen: 5 Ağustos 2024
    titans___ bunu beğendi.
  3. işin çook zor.ama bazıları için çokda kolay.zor diyorum yeni itemlerler plus gemiler toparlanman bakımından zor.kolay dedim kolay olan tarafını bilmiyorum ama yeni açılan bir çok hesabın çok kolay yukarılara çıktığını görüyorum.nasıl yaptıklarını bilmiyorum ama görüyorum diyebilirim.kolay gelsin işin çok ve zor:)))

POSEİDON bunu beğendi.
  4. noktakoyam

noktakoyam User

herkesin yaptığını yapmazsan ya ezilir gidersin ya da devrim yapman lazim sistemi degisip güçlü olmak icin

5. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Ortam yanıyor STAR yanıyor. :) :D Yani işin zor. İllegalcilerden fırsat bulsan bile epey yol uzun ve işin zor. :)