Uzun Süreden Sonra Döndüm Ne Yapmalıyım

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve My-Memorys-Remains tarafından 20 Ekim 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. esenlikler öncelikle çok uzun zamandır oynamıyordum tekrar bir geri dönüş yaptım bir kaç sorum olacak cevaplayabilirseniz sevinirim
    -bıraktığımda bu yeni güncelleme sistemi yeni gelmişti ve modül sistemi tek düzeydi o yüzden bir çok şeyim eksik
    -prometheuslarım tam hepsi 13 lvl
    -bo3lerim tam hepsi 10 seviye
    -tyranos ve orcusum yok
    -aynı şekilde dp link gibi yeni gerekli modüllerim malesef yok
    sizce sırasıyla ne yapmam grekiyor yönlendirirseniz sevinirim
    --------------------------------------------------------------------------------------------------
    şuanda modül kasmak daha mantıklı geldi bana ama modülleriden hangisini yapmalıyım
    -birleştirden modül mü
    -eternal blacklight kapısı yapıyorum arada birikenle sandık mı birleştirip açmalıyım ( sandıktan hangi tür modüller çıkıyor söylerseniz sevinirim.)
    -şuanki etkinliktende ayrıca lazer protokollerini kurtarılan mal vs fulledim

2. Anti uzaylı almanı tavsiye ederim.

Etkinliklerden ve enternal kapısından topladığın malzemelerle modül al iyi bir şey çıkarsa o gemiyi kullanırsın.

Tyranos orcus dp link alman gerekiyor.

Oyunda sıralamaya oynayacaksan ilerde sakın oynama şuan yeni bug var 2 haftada 1.olan gemiler var oyunu zevk almak için oynamanı tavsiye ederim ;)

tryhardD ve My-Memorys-Remains bunu beğendi.
  3. peki hangi modül türlerini öneriyorsunuz dmg x1 dmg x2 dmg xh10 vs gibi türleri var ve sandık mı açmalıyım modül için yoksa direk birleştirden almak mı daha iyi olur. teşekkürler.

4. tryhardD

tryhardD User

Şu anki etkinlikten xh01'leri almanı öneririm xt10'lar çok pahalı ve stabilize edilemiyor ve sarı, kırmızı, yeşil olanı almanızı öneririm kalkanın bir anlamı kalmadı oyunda çünkü. Ebedi kapıdan da kastığın kristallerle kutu açmanı öneririm yine montajı çok pahalı ve x2'ler de çoğu zaman çöp geliyor. En azından 14500'e alacağın 1 çöp x2 modül yerine tanesi 2500'den yaklaşık 6 kutu açar 6 modül bulursunuz en kötüsü 6 tane x1 gelir, çok şanslıysanız x2 de düşürürsünüz ve 6 kere denediğinizde elinizdeki gemiler için işe yarayabilecek modül bulma ihtimaliniz artar.

My-Memorys-Remains bunu beğendi.
  5. dejavua

dejavua User

bence çokta dert etme bugları görünce bi daha düşüneceksin başlamalı mıyım diye..

6. çok teşekkürler

7. aynen :D
    Haritaya çıkıp savaşayım desen, bot kesersin ancak. Canlı biri gelirse de büyük ihtimalle de seni kesecek.
    Haydi TP ŞPye oynayayım desen, onun daha da moral bozucu olduğunu göreceksin :D

8. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır.

İyi Uçuşlar!

9. ekleme olarak arkadaşlar elimde yüksek miktarda mısır var bunlarla hangi protokolleri almalıyım daha önceden bir kaç tane vardı 12 tane lazer protokolune tamamladım, 12 tane kurtarılan mal aldım 12 tane daha bişey alacak mısırım var sizce ne olmalı uzaylı mı kalkan mı? ayrıca bu dp beaconu aldım ama kullanmıyorum ne işe yarıyor bilen varsa anlatabilir mi teşekkürler

10. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Anti uzaylı alırsanız daha karlı olabilirsiniz. PET yaratık vuruş oranınız artmış olur. DP-Beacon sizin ve dostlarınızın pet menzili içerisinde bulunduğu sürece canlarını yükseltmektedir.

İyi Uçuşlar!

11. peki modum hp veya kalkan protokllerini almalı mıyım?

12. Kalkan en son alacağın protokol olsun Çok da önemli birşey değil :D

Dp protokolünü alabilirsin fakat dp protokolü birleştirde yok 3.Seviye sadece dükkanda alabilirsin 4.Seviyesi payment olarak satiliyor..

13. suan lazer ve kurtarılan mal ile npc hasarları 12ledim radarı mı 12 yapsam ne dersiniz ? yoksa önerdiğiniz var mı :D

14. Şöyle örnek vereyim sana Benim 2 hesabım var aktif olarak oynadığım 1.Hesabımda Full artı fullum tüm görevler yapılı..
    Ben bu hesaba herkes gibi ilk en önemli olan şey mal kurtaran protokolünü fulledim..İkinci olarak Normal lazer protokolünü fulledim
    3.Olarak ise Npc hasar protokolünü fulledim.4.Olarak ise Radar protokolünü fulledim..

Radari 4.Sıraya bırakmamın sebebi hesabımın full artı full olup tüm görevleri bitirmemden kaynaklı radar protokolü bu saatten sonra işime yaramaz Öyle çok

Ama 2.Hesabım da daha yapılmamış bir sürü görev var ve gelişme aşamasında Ben o hesaba ilk kurtarılan mal protokolü 2.Sırada ise radar protokollerini fulledim çünkü o hesapta bir sürü yapılmamış görev var 3.Sıra ise anti uzaylı protokolü alacağım 4.Olarak ise lazer protokolü Bu hesaptada Lazer protokolünü 4.Sıraya bıraktım çünkü pvp ile fazla arası olmayan bir hesap ve fazla güçlü değil :)

Bu dediklerimden bir özet çıkaracak olursan eğer sende geminin hesabinin gücüne göre sıralama oluşturabilirsin geminin görevleri duruyorsa Radar protokülünü fullemeni %100 öneriyorum ileride çok işine yarayacaktir özellikle 100'lük görevlerde

15. teşekkür ederim evet görevlerimin hepsi duruyor çok görev yapan birisi değilimdir gemimde geliştirme eksiği ve modül eksiği mevcut şuanda açıkçası mısırlarım boşa gitmesin diye protokol almay dusunuyordum ancak geliştirme için gerekli olacak i oil veya accelerator almam daha iyi olacak gibi teşekkür ederim tekrardan :D

16. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Benim şahsi fikrim de genel düşüncelerle aynı anti uzaylı + lazer + radar ve kurtarılan mal protokollerini önceliklendirmeniz. Sonrasında Modülleri de alırsanız eğer geri kalan birikimlerle geliştirmeleriniz için hızlandırıcı alabilirsiniz. Bu sayede lazer veya kalkan geliştirmelerini 16+ yapabilirsiniz. :)

İyi Uçuşlar!

17. tamamdır cevap veren herkese teşekkür ederim konu kapatılabilir.

18. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Cesur pilotlarımıza ayrıca bizlerde teşekkür ederiz. :)

Talebiniz üzerine konu kilitlenmiştir.

İyi Uçuşlar!

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.