Geri bildirim Uzun süredir devam bazı sorunlar

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve kadir7751 tarafından 16 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. kadir7751

kadir7751 User

• PET kutu toplama modundayken ambar dolu olmasına rağmen bir tane kargo kutusunun üstünde takılıp aynı kutuyu dakikalarca almaya çalışıyor.Normalde ambar doluyken kargo kutularını es geçmesi gerekir.
    • Droit X oluşumu uçuş modunda düşmana hasar vurmaması gerekirken bu uçuş modunda gemi düşmana lazer hasarı vermeye devam ediyor
    • Kapıdan atlayınca jeneratörlere yapılan beslemeler sıfırlanıyor.(Normalde hız jeneratörünü oyuna her girdiğimde en az 500 promerium ile beslerim ama bu hata yüzüne 10k dakikalık beslemem boşa gitti)
    • 2 haftadır yeni dikkatimi çeken bir hata da envanter düzüp x-1 den x-2 ye atlayınca konfi kendi kendine boşalıyor düzelmesi için oyundan çıkış yapıp tekrar girmek gerekiyor.
    • Daha önce bitirdiğim başarımlar sanki yeni yapmışım gibi oyun içinde sürekli bildirim veriyor.Mesela bu gün başıma gelen 100k uri toplama başarımı 21 lwl hesapta her tallon kestiğimde yeniden alınmış gibi bildirim veriyor.PET 20 lwl olmasına rağmen PET Komutanı başarısı 15 lwl'de gelen bu gün iki defa sanki petim yeni 15 lwl olmuş gibi bildirim verdi.Sürekli eski yaptığım başarıların bildirimi geliyor anlyacağınız.
    Arkadaşlar bunlar başıma gelen ufak hatalar benden başka yaşayan varsa yetkililer görsün diye açtım bu konuyu.Bot, bug mevzuları zaten malum bari ufak hatalar düzelsin en azından ayda bir girince bile oyundan tiksinmeyelim.Şu jeneratör besleme hatası beni çıldırttı mesela.Binlerce dakikalık besleme haybeye gitti.

hannibal-[NO] bunu beğendi.
  2. Günlerdir besleme hatasını yazıyorum sanki hata sadece bende varmış gibi video istiyorlar hataların neden bu kadar zamanda düzeltilmediğini açıkçası merak ediyorum . Güncellemeyle gelen hatalar geri alınabilir bence ayrıca bu hatalar testtede vardı ona rağmen bozuk güncelleme geldi .

3. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Genel olarak belirttiğiniz sorunlar ile alakalı raporlama işlemi gerçekleştirilmiştir. Raporlanan sorunların çözümlerini Merkez Ekip yürütmektedir.

İyi Forumlar Dilerim.

4. bende herkülleri koyamıyorum 2 tane açık kalıyor hep, ne yaparsam yapayım düzelmedi.supoorta yazdığımda ise düzeltildiğini söylüyolar.

5. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Yaşamış olduğunuz sorun ile alakalı: Hercules Diroit Tasarımlarını yerleştirdikten sonra sayfayı yenileyiniz. Hangar bölümünden Envanterinizde bulunan Hercules Diroit Tasarım Sayısını da tekrardan kontrol ediniz.

İyi Forumlar.