Kutlama Uzunca bir yolculuğun son adımı.

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve KATALONYA tarafından 11 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. KATALONYA

KATALONYA User

Evet arkadaşlar 13 yaşımda başladığım dark orbit serüvenini ara ara sürdürüp en son olarak aralık 2015 yılından beri süreklilik kazandırdığım dark orbit hayatıma kesin suretle son veriyorum. Bırakmamda etkili olan bir kaç sebepten bahsetmek istiyorum Birincisi Türk teknik ekibinin oyunculara yetişememesi keyfiyet durumları sorununuzu çözemedikleri gibi birde ısrarcı olmamanız isteniliyor ikinci kanat forum modları farklı hesaplarından girip burada laf yarıştırmaları oyun içerisinde yaptıklarından bahsetmek istemiyorum. Üçüncü bir durum oyunun aşırı pahalı olması 2008 civarında 330k uridium ile hesabınızı neredeyse fullerken şuan x4 zamanında çekseniz bile bu mümkün değil vip katlayıcı indirim paketi rütbe korumak için işin paraya dökülmeside cabası (not: Server değişikliğinde yatırdığınız paraların bir anda hiç edilerek rütbe sıralamanızın önce açılan sererdakilerin altına düşerek adaletsiz bir sisteme dönüşmesi) Forbidden hatası 2 ayda açılmayan hesap ve duyuruda yapılan zamanlamanın gerçeği yansıtmaması. TR servarlarındaki aşırı lag(bu lag yüzünden yabancı servera kaçmıştım) Oyunda atılan aşırı yüksek hasarlar geminiz full+full olsa dahi 2kişilik sayborg çetesinden 3snde patlama olayınız ve yetenek atıp kaçmalarından gelen bıkkınlık atılan hasar ile savaşma süreleri arasındaki dengesizlik yıllara göre düşen fps etkinliklerin tekele bırakılması botlarla oyuncu kaybı korkusuyla mücadelede yetersizlik tarama yalanı daha önce bot taramalarından 1saat bot kullananların banlandığı dönemler aynı dönemlerde lisanslı diye satılanların banlanmaması hali hazırda tüm oyuncuların bildiği ama görmezden gelinen lisanslı adı altında satılanlar bir insanın bilgisayar başında kalacağı vakitler belliyken kullandıkları kutu botları daha daha dahalar. kısacası aklımızla alay edilen tüm noktalar. Verdiğim ücretle aldığım hizmet arasında büyük bir uçurum olduğunu düşünüyorum bu dakikadan sonra bu hizmete herhangi tıklama ziyaret geliri kazandırmama yolundaki kararlılığımı forum üzerinden konu açarak duyurmak istiyorum. İstediğim olay şu umarım oyun botlardan arındırılır pahalılık giderilir bug ve açıklarla etkin mücadele edilir oyun amacına kavuşturulur ben bırakıyorum ama bu oyundan ekmek yiyen insanlarında olduğu düşünerek talebimin bu yönde olduğunu yoksa ilerleyen süreçte sadece kendinizle oyun oynayacağınızı gelirin azalacağını normal bir yazılımcının tek başına yönettiği serverlar kadar oyuncuya sahip olacağınızı bildirmek isterim Son olarak TUNGSTEN-USTAKLANI-TR6 WAS HERE

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Aralık 2018
  2. DUMAN.

DUMAN. User

Buradaki sorunların türk ekibiyle bir alakası yok olan sorunların hepsi hemen hemen her sunucuda yaşanmakta bunu adminler yada türkiye sorumluları yapmıyor sonuçta bigpoint ile alakalı bunlar

3. Nereye Be Kardesım
    Ama Her Sebebıne Hak Verıyorum Cok Haklısın Bu Gıdısle Bızde Bırakıcaz

4. Alıntıdır Az Once Bır Arkadas Paylasmıs Cok Haklı Oldugunu Dusunuyorum Bu Gıdısle Oyunda Oyuncu Kalmayacak Bır Bot Taraması Yapılsa Butun Oyundakı Hesaplar Kapanacak Ama O Tarama Yapılamıyor Dogru Duzgun Elle Kasılamıyorum Rutbe Konusuna Da Gelmeyecem Zaten Herkesın Gormesı Icın Bunu Burda Bıde Ben Paylasıyorum

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 Aralık 2018
  5. _01_

_01_ User

almanya ekibinin tahminimce bir word dosyasında 10-15 tane kayıtlı bir kaç cümlelik cevapları var her konu için herhangi bir soru sorduğunuzda copy paste yapıp geçiyorlar ben neden bot kullanıcılarını video vs kayıt altına alarak kanıtla birlikte supporta sunmak zorundayım? tümgeneral rütbeli adam 3-3 te akşama kadar saimon mordon ıvır zıvır kesiyor ve eminim ki benim saatte ancak 10 tane toplayabildiğim scrap tan adamın gemisinde min. 5000 ad. vardır. bu adam kararsızı çıktığı gün fullemiştir bende sadece 2 tane var. bir tane admin gemisi yollayıp haritalarda gezdirseler o adam banlansa ben belki rütbe alacağım yada haksız gelişen bir gemi ile rekabet etmek zorunda kalmayacağım ama ne oyuncuların banlanma korkusu var nede yönetimin banlama derdi.

benim çekeceğim videoya güvenerek gemi banlayabiliyorlar fakat kendileri admin gemisi yollayıp pvpye veya diğer haritalara 10 dakika gezdiremiyorlar pvp haritalarında sıktığınız 100 kişiden bir tanesi size karşılık versin burda dişimi kırıp resmini atacağım

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 Aralık 2018
  6. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Konunuzu gerekli konu ile birleştirdim. Dilerseniz burada forum kualalrına uyarak fikri alış verişinde bulunabilirsiniz.

İyi forumlar.

Merhaba,

İlk olarak lütfen tekrar 3. parti korsan sunculardan bahsetmeyiniz.

Ne yazik ki bot banlamalrı tamamen merkez ekibin elindedir. Sizlerin delileri ile birlikte supporta yazmanız şu an için fark yaratmamaktadır. Bizlerin harıtalarda bot tespiti yapmamızdı bir fark yaratmıyor ne yazik ki. İnan elimden gelen tek şey durumu haftalık raporlara eklemek ve bunu neredeyse her hafta yapmaktayım.

İyi forumlar.