V.I.P Hesap Alma

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve BonusRasta tarafından 22 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Bütçeye göre ayarlansın mı ?

1. Evet, ayarlansın.

57,1%
  2. Hayır, olduğu gibi kalsın.

42,9%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. BonusRasta

BonusRasta User

Bütçeye göre V.I.P hesap alım yapılmasını düşünüyorum. Örneğin 15 gün için 7.5 tl verilebilir. Tabi bu paketlerin içeriniğe göre değişecek. Ayrıca V.I.P yaptığımız da girdiğimiz zaman işlesin girmediğimiz zaman günden düşmesin herhangi bir aksilik çıkabilir ya da sürekli giremeyenler için boşa harcamayıda önlenmiş olur bu da daha cazip gelebilir ve alımlar artar diye düşünüyorum. Daha geliştirmedim fikri ama bu konuyu okuyan arkadaşlarımız düşünceleri ileriye taşıyabilir.

Öğrencilerin burada demografik olarak daha yoğun olduğunu biliyoruz çünkü tatillerde serverlar doluyor. Öğrencilerin bütçeside göz ardı edilmesin, kendim için demiyorum :)

2. ögrencı arkadaş sigaraya 5tl verecegıne atın köşeye alsın viplik :D

3. s.a öncelıkle kolay gelsın ben telfonumdan lontorle vip uyelik aldım ama uyelıgım bana gelmedı ve bana szn attıgınız msj da söle telden msj olara siparısınız ıcın tesekkur ederiz destek : T431243403 MH:02122663890 GEL MSN BU SEKILDE AMA VİP UYELİGİM GELMEDİ
    TR2
    [​IMG] 33221020

4. KARANLIK

KARANLIK User

Lütfen bu tür sorularınızı genel konular bölümüne açınız.

Fikrimize gelirsek 15 günlük bir paket çıkarılabilirde sadece girince işlemesine sıcak bakmıyorum.

5. YAZDIM DA BAKAN OLMADI DAHA CEVAP GELMDİ BİZİM KONTOR BOSAMI GİTMIS OLDU

6. Yha v.ı.p.lığın çeşitliliği olsun tmm 15 gün 1 hafta vs. ama girdiğimizde sadece işlemesi o kötü bir durum

7. BonusRasta

BonusRasta User

Düşünce geliştirilebilir açık bıraktım ucunu, eleştirilerde lazım bize :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.