VEDA

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve EVREN tarafından 3 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. EVREN

EVREN User

Sevgili Arkadaşlar

Uzun süredir sizlerle birlikte olmanın haklı gururu ile son noktayı koyma zamanı geldi. Bugün itibari ile sürdürmekte olduğum Darkorbit TR Takım Liderliği görevimden ayrılıyorum. Sizlerle birlikte geçirdiğim onca zamanın ardından güçte olsa bu kararımı uygulamak istiyorum. Tüm takım arkadaşlarıma ve siz değerli oyunculara ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Kırdığım, üzdüğüm, sürçi lisan ettiğim kimse varsa da özür diliyorum.

Herşey gönlünüzce olsun.

Hoşçakalın

EVREN - ATABEY

Beowulf[SG1] bunu beğendi.
  2. fbı9

fbı9 User

Helal olsun bizim hatamız olmuşsa affedin bu gidişiniz hiç güzel olmadı keşke gitmeseydiniz ama bir bildiğiniz vardır.
    Yolunuz açık olsun. :(:(

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  3. ALLAH'A emanet olun.

4. Öncelikle sizinle tanışmaktan ve aynı takımda görev yapmış olmaktan dolayı kendimi şanslı hissettiğimi belirtmek isterim. Bu ani karar karşısında şaşırdığımı da belirtmek isterim. Fakat bu kararı aldıysanız saygı duymaktan başka çaremiz yok sanırım.

Siz de kendinize iyi bakın ve hayatınızda başarılar dilerim.

•Kıyamet•

5. FENOMEN

FENOMEN User

Sizinle aynı takımda çalışma benim için bir onur olduğu gibi gidişiniz bizim için çok büyük bir talihsizliktir. Adaleti ve takım ruhunu sizde öğrendik. Reel hayatınızda size başarılar dilerim.

Konuyu tartışma açmaya çekmek isteyenler olduğu için kilitlenmesi uygundur.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.