Vega mı Goli mi?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve tiaremy94 tarafından 11 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. tiaremy94

tiaremy94 User

Merhaba
    Gemim Goli;
    21 lf3
    1 iris
    7 flax
    15 elit hız
    2 bo2
    1 arge
    Sizce vega mı alsam çünkü ne kadar beslesem de hızı düşmanlar yakalayabiliyor beni tavsiye verir misiniz lütfen

2. Kardeş bence vega al sonra kredi biriktir bo2lerini tamamla. İlk konfiye Droit: Lazer Jeneratör: Hız düz ikinciye Jeneratör: Hız Droit: Kalkan düz süper olur. Bak ben şuan 9 elit hızlı vegayım çok rahatım can indimi kaçıyorum yakalayan yok :)

3. tiaremy94

tiaremy94 User

tamam ama vega 10 lazer alıyor nereden baksan 750 vuruş gücü kaybediyorsun ve darbe puanı da kaybediyorsun bilemedim şimdi

4. az vur ama patlama :D

5. :) Böyle diyeceğini biliyordum. Bak vega tam bir ninja çok hızlı ve düzgün düzülürse güçlü olur. Canın azaldımı kaç hemen can doldur geri git dal. Hem full lf3 olursan güçlü olursun. Droitler falanda var. Bu arada vega alcaksan full hız düzmeden alma derim. Benim hızların fullenmesine 1 tane kaldı. Bu pazar bo2leride alıcam VRU'yu alıcam :)

6. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba;

Bence Goliath'da kalınız çünkü vengeance alırsanız vuruşunuz azalacak ve goliath'daki rahatlığı bulmayacaksınız size tavsiyem lf3 alımını kısa süre yapmayınız ve bo2 kalkanlara yöneliniz.

Keyifli Forumlar.

7. tiaremy94

tiaremy94 User

Peki 225k uri ile bu gemiyle ne yapabilirim sizce pet almalı mıyım bu safhada? herkes petle uri kasıyor sanıyorum ki 1 haftada kasarım pete harcadığım parayı ne diyorsunuz?

8. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba;

Pet alırsanız sizin için yararı olacaktır petinizi 8 seviye yaptıktan sonra kamikaze 3 modülünü alarak daha rahat bir şekilde kasılabilirsiniz.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.