Öneri Vengance Lightining Elite (Thunderbolt & Alpha Sonic & Toxic Tasarımları)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 16 Mart 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun Mu

1. Evet

75,2%
  2. Hayır

24,8%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaşlar vengance kullanıcıları için 3 tasarım Hazırladım.

Dipnot : lütfen ankete ayrı hesaplardan oy vermeyelim gereksiz gibi cümleler kurmaktan kaçınalım beğenmediğiniz yerleri söyleyebilirsiniz lütfen bu konuda çekinmeyin konunun gelişmesinde sizin de etkiniz olabilir.

Bu tasarımlar Dükkanda 275.000 uridium a satılacak. Ayrıca yetenekleri de Bulunmaktadır. (Toxic Hariç)

Alpha Sonic

%5 kalkan desteği sunar

Yetenek: Cold Beam

Alpha Sonic rakibe 5 saniyeliğine attığı cephaneyi seri şekilde yaylım ateşine dönüştürür ve lazer atışlarına +20.000 hasar gücü ekler (Sadece tek hedef için geçerlidir) tekrar soğuma süresi 10 dakikadır. (ema atıldığında etkisiz kalır)

Yetenek: Spawn Beacon

Vengance belirlediği bir yere şamandıra bırakır ve grubunuzda ki ölen kişiler portalda doğ dediklerinde bu şamandırada doğacaklardır ve şamandıra ölen arkadaşlarınıza 2 dakikalığına %10 tamir bonusu %10 saldırı bonusu verecektir şamandıra 2 dakika boyunca aktif kalacaktır tekrar yüklenme süresi 5 dakikadır.

Thunderbolt

%5 hasar desteği sunar

Yetenek: Missile Stirke

Thunderbolt seçtiği alana tam tamına toplamda 100.000 hasar veren roketler ateşler (roketlerin toplam hasarı 100.000 oluyor kamikaze gibi alan hasarı veriyor seri şekilde sıra sıra 10 roket ateşler ve her roket 10.000 hasar verir ) tekrar soğuma süresi 3 dakikadır. Seçilen alanda ki tüm rakipler 5 saniyeliğine %40 yavaşlar. (Yeteneği kullandığınızda hızınız 10 saniyeliğine goliath hızına düşer...)

Vengance belirlediği bir yere şamandıra bırakır ve grubunuzda ki ölen kişiler portalda doğ dediklerinde bu şamandırada doğacaklardır ve şamandıra ölen arkadaşlarınıza 2 dakikalığına %10 tamir bonusu %10 saldırı bonusu verecektir soğuma süresi 5 dakikadır.

Toxic

%5 dp desteği sunar.

Yetenek: infection

Bu yetenekle vengance en fazla 2 hedefe Yüksek dozda radyasyon parçacığı yollar ve gemilerin Kalkanını %5 zayıflatır darbe puanına ise saniye başına 5000 hasar verir etkisi 20 saniyedir. (Ema atılınca etkisi kalkar) Tekrar yüklenme süresi 3 dakika. (fakat hızınız goliath hızına düşer yetenek kullanıldığı an hızınız düşer yetenek süresi bittiği zaman tekrar normal hızınıza ulaşırsınız.)

Toxic Delta kapısını yapanlara verilir.

Vengance belirlediği bir yere şamandıra bırakır ve grubunuzda ki ölen kişiler portalda doğ dediklerinde bu şamandırada doğacaklardır ve şamandıra ölen arkadaşlarınıza 2 dakikalığına %10 tamir bonusu %5 saldırı bonusu verecektir soğuma süresi 5 dakikadır.

Görselleri ben geliştirdim umarım güzel olmuştur beğenirsiniz.

Son düzenlenen: 18 Temmuz 2015
    ÈrroR_™, __40__ ve anakin5555 bunu beğendi.
  2. dikduran1

dikduran1 User

yeteneklerin getirileri götürleri neden yok... tasarım derken "0" etkili bir resim tasarımı mı? pek anlaşılmadı....

3. Şimdi yazdım tekrar oku.

4. dikduran1

dikduran1 User

5. Kardeşim spawn beacon ile sen bir yere şamandıra bırakacasın mayın gibi spawn beaconda doğan arkadaşların savaşa kaldığı yerden devam edecek.

cold beam zaten tek hedef için geçerli. cold beam uygulnan hedef kesilince başkasına sıkamıyor :D biraz kıstım cold beam i

6. Tasarımlar güzel :)

7. Kırmızı ferari oldu bildiğin :D

Yeni tasarım ekledim :D

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  8. yetenekler çok fazla abartılı sen darkorbite resmen ölümsüzlük getirmeye calısıyon yapma böyle seyler böyle yetenekleri olan gemilerin böyle ucuz yoldan alınmasıda sakıncalı yeni bir kapı olsa hercüles gibi yada zeus gibi falan parça parça kutulardan çıkması lazım olsada böyle ver uridyumu al olmaması lazım

9. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Bir kerede kötü fikir yap be! +1

10. Ölümsüzlük getirmek isteseydim sınır koymazdım.

Aegis gibi gemiler venom gibi tasarımlar peki neden dükkanda satılıyor bunlar oyunda ki en elit malzemeler ?

ki zaten aegisle sen tek başına baskına girsen uçan kale oluyorsun ki bunlar ancak mavi kutulardan çıkıyor. yada uridium açık artırmadan alınabiliyor.

Bazı gemilere karşı saldırı özellikleri olması lazım.

11. matkap34

matkap34 User

oyumu olumlu verdim çünkü vegada tasarım çeşitliliği yok goli gibi olması gerektiğini düşünüyorum 5 tane special tasarımı olsa iyi olur
    ama bence en büyük eksiklik %10 kalkanlı yetenek tasarımı yeteneği tabikide yetkililer bilir

12. Merhabalar;

Oyun olumlu fakat arkadaşların dediği gibi vengance nin çeşitli tasarımları çok az bence de yenilik getirlmesi gereken bir gemi türü.

İyi forumlar.

matkap34 bunu beğendi.
  13. Destekleriniz için teşekkür ederim :) oy vermeyi ve konuda eksik veya kötü bulduğunuz yerleri söylerseniz mutlu olurum.

14. Uzaylı-11

Uzaylı-11 User

KESİNLİKLE OLMALI(bu tasarımı alanlar beni kesecek ama olsun)

15. Özellikler abartılı mı olmuş :) Şaka yaptım +1...

16. ÇORBACI

ÇORBACI User

Şu oyunda vengance kadar uyuz olduğum bi gemi yoktur bide özellik eklerseniz venganceler ölümsüz olur oyum olumsuz.

17. matkap34

matkap34 User

benimde aegis kadar sinir olduğum ve uyuz olduğum bir gemi yok

18. Harika olur oyum olumlu +1

19. kaansakal

kaansakal User

Spawn Beacon yeteneğinin kullanım süresinin çok olduğu kanaatindeyim.
    Thunderbolt Hasar desteği %5(Enforcer,venom,diminisher gibi) olmalı
    Son tasarım ise kapıdan çıkmalı(Satürn gibi)
    Goliath tasarımlarının kullanım süreleri 20şer dakika bu yetenekler ise aegis gibi kısa süreli olarak düşünülmüş -ki bence olması gerektiği gibi- o yüzden 2şer yetenek çok mu ne :)

20. Kandereli

Kandereli User

Tasarımları hangi program kullanarak yaptığınızı sorabilirmiyim

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.