Öneri Vengance Lightining Elite (Thunderbolt & Alpha Sonic & Toxic Tasarımları)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 16 Mart 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun Mu

1. Evet

75,2%
  2. Hayır

24,8%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Forumda büyük harf kullanmak bağırmak manasına gelir ve yasaktır.

İyi Forumlar

2. Lutfen yorum yazmadan hayır diyenler neden belirtebilir mi ?

Gimp

3. ISTAKOZ49

ISTAKOZ49 User

Gayet güzel bir fikir :) oyum olumlu +1

BlackGhost™ bunu beğendi.
  4. Teşekkürler :)

5. ozcan_8888

ozcan_8888 User

Mantıklı ancak soğuma süreleri öyle olursa anlamsız olur. Golinin diğer tasarımlarına bakarsanız (Venom,Diminisher vb.) soğuma süreleri ortalama 15-20 dk ki yeteneklerde verilen hasarlarda abartı olmuş. Ama sanırım VEGA olduğu için normal. Böyle bişey olsa tabiki çok güzel olurdu o yüzden EVET :)

6. ya tabi bunlar değişebilir. sadece öneri...

7. Çok güzel fikir kardeşim bunu yaparsalar goliden vegaya geçerim. çok iyi fikir seni takdir ediyorum.

8. Güncell
    saol kardeş.

MİSSİON-GENERAL bunu beğendi.
  9. Öd.

10. Gereksiz bir yenilik olur oyunun dengesini bozar zaten denge kalmadı ilk önce şu kutucuların icabına baksın D O ekibi

11. *Cihan*

*Cihan* User

merhaba,

güzel çalışma oyum olumlu...vengeance tasarımları az olduğu için goliye göre

Iyi Forumlar

12. Spawn Beacon yeteneği süresi biraz fazla olmuş 2 dk bence fazla 1 dk veya aegis gibi olsa daha iyi olur ama yinede +1

13. kesinlikle gücü bi vega olmalı oyunda :)

14. Olabilir ama süresi fazla olduğu için dedim aslında güzel tasarımlar

15. OLAR AYARLAnır fazla sıkıntı değil

16. YAZ.

YAZ. User

dusunce guzel ama damageler cok yuksek 3 vega kamu ile yetenek kullanacak 300k damage arkasınan bır akıllı 50 kısı oldugu yerde pert ;)
    hatdınden fazla guclu bır wega yapmıssın uzerınde calısılmalı

17. haklısın aslında ama ben senin yazdıklarına göre değerlendirdim elbet te oyun kurucuları bunu üzerinde değişik lik yapacaktır ben zaten oyumu verdim +1

18. gemilerin yetenekleri filan güzel ama soğuma süreli kötü olmuş bu tasarımlar da güzel bence sarı vega var ama sarı vegada hız olduğu için daha iyi yeni çıkan pusat kötü dp si az herkes oyanyamaz ama vegada herkes oynar bence hız slotu 1 tane daha fazla olmalı ve specturuma benzer yada venoma benzer bir özellikle daha iyi olacağını düşünüyorum çünkü vega hız gemisidir

19. Ben sadece kaba taslak olarak fikrimi söyledim elbet bu konu hakkında oyuna geçirilme kararı alınırsa onlar düzeltmeleri yapar.

20. Güncel

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.