Vengeance Lightning ve Pusat'a Özellik ve Dengeleme

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve FЯЄSK tarafından 12 Eylül 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce Nasıl ?

 1. Başarılı

  70,9%
 2. Daha farklı olabilir

  20,0%
 3. Başarısız

  9,1%
 1. FЯЄSK

  FЯЄSK User

  Oyundaki 'Cyborg' etkenliğine son vermek amacıyla ve vegaların tekrar oyuna sürülmesi için kendi düşüncelerimle tasarladığım dengeleme ve özellikler.

  Vengeance Lightning
  [​IMG]
  Arge Puansız Gemi Darbe Puanı : 210.000
  %7 Ek Hasar
  Muavin Yakıcı : 10 Saniye Boyunca Gemi Hızı %35 (Dengeleme) Tekrar Kullanabilme Süresi 2 Dk

  Pusat
  [​IMG]
  Arge Puansız Gemi Darbe Puanı : 180.000

  Eklenicek Özellik :

  Gardını Al ! : Hızından %7 feragat ederek %20 DP ve %10 Kalkan Bonusu sağlar !
  (Pasif Özellik) Aç/Kapat

   
 2. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  Merhaba,

  İlk önce konunuzu bölüm kurallarına uygun açtığınız için teşekkür ederim , bu süreçten sonra konunuzu sık sık takip edeceğiz ve gerekli çoğunlukta desteği elde ettiğiniz takdirde raporlarımıza ekleyeceğiz. Ek olarak konunuzu index konusuna eklemiş bulunmaktayız.

  İyi forumlar.
   
 3. Bana kalacak olursa:

  Tüm "+%5 Hasar Puanı" bonusuna sahip tasarımlara yükseltme gelmeli. "Goliath Enforcer" gibi gemiler artık kullanılmıyor!
   
 4. KomediaN

  KomediaN User

  Güzel içerik düşünülmüş umarım desteklenir.
   
  FЯЄSK bunu beğendi.
 5. FЯЄSK

  FЯЄSK User

  Güncel
   
 6. Bunlara zaten modüller sayesinde buff geldi %10 hasar modülü ve %15dp modülü var bunlar da gelirse 2milyon uridium'a erişilebilebilinen Cyborg gibi gemilere yazık olur. Ayrıca bu seferde sadece bu gemiler kullanılır ki en azından cyborg'tan kaçabiliyoruz pusatla vs. ile oynarken.
   
 7. Aktif şimşek kullanıcısı olarak söylüyorum , şimşek hız yeteneği yeterince güçlü . Hız desteğini artırmak veya süresini azaltmak bence çok yersiz olur , şimşek o sahip olduğu yetenekle eşi benzeri olmayan bir hıza erişebilen bir gemi , bu konuda güçlenmeye ihtiyacı yok , zaten bu yüzden benim düşüncem bu oyuna ne kadar güçlü gemi gelirse gelsin şimşek asla unutulan bir gemi olmayacak . Hasar ve darbe puanının artması hoş olurdu , yeni modüller de zaten bu konuda epey iş görecek . Modüllere rağmen geminin hasar ve darbe puanında güçlendirmelere ihtiyaç var mı ? Bu sorunun cevabını ben de modüllere erişene kadar bilemeyeceğim .
   
  FЯЄSK bunu beğendi.
 8. bencede ve obsidyen kutusundan şimşek tasarımları gelsin burdan moderatörlere sesleniyorum :D
   
 9. Aslında gemi modülleri geleli biraz daha dengelenmiş oldu ama neden bu da olmasın?
   
 10. *mhmtaykn*

  *mhmtaykn* User

  Kardeşim oyun için geliştirme önerilerinizin çoğu yapılmıyor boşuna fikir yönetmeyiniz. Son 3 yılda 1000 den fazla olumlu oy olan konular var ama çoğu gerçekleşmedi.
   
  TersLale bunu beğendi.
 11. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Konulara bu gibi bir yaklaşım ile bakılmasının doğru olacağını düşünmüyorum. Oyun içerisine belirtilen güncelleme/yeniliklerin getirilip getirilmemesi tamamiyle Merkez Ekibin kararıdır. Bizlerin yapabilceği yalnızca bu fikri sunmak ve desteklemek oluyor.

  İyi Forumlar.
   
 12. fuat_mmo

  fuat_mmo User

  "+Güncel" gibi mesajlar yasak değil mi ? Bu yüzden pek çok mesajlarım silindi. Bu kural keyfi olarak mı uygulanıyor ? Yoksa yazan kişiye göre mi değerlendiriliyor ?
   
 13. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  • Lütfen bir fikre/öneriye destek verirken oyunuzu kullanınız ve yorumlarda bu fikir/öneri hakkında görüşlerinizi yazınız. "+", "up" gibi görüşlerinizi bildirmeyen yorumlar dikkate alınmayacak ve silinecektir.
  Belirtilen kural ihlalinden dolayı mesaj içeriğiniz tarafımca silinmiştir.

  İyi Forumlar.
   
  34KAAN37 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş