Vengeance Özellikli Tasarımlar Gelmeli mi?

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve (¯`»[ŚŢ.ÐяèaмèŖ]«´¯) tarafından 20 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Vengeance Gemisi için Özellikli tasarımlar gelmeli mi?

 1. Evet gelse iyi olur

  80,0%
 2. Hayır gelmesin

  20,0%
 1. Sizler de biliyorsunuz ki Goliath'a başta tasarım olarak gelen Diminisher, solace vb. tasarımlar sonradan kendileri birer gemi oldular.

  Vengeance gemisi için de böyle özellikleri olan tasarımlar veya vengeance tabanlı yeni gemiler gelmesini can-ı gönülden istiyorum.

  Örneklemek gerekirse;

  15 Lazer slotu, 12 jeneratör slotu, 370 taban hız, 250k taban darbe puanı, %5 hasar bonusu, Rakibe kullanıldığında 30 saniye içerisinde hasar veren zehir yeteneği.

  Diminisher, venom, solace türevlerinde olan yetenekler de olabilir ( biraz güçlendirilmesi kaydıyla yoksa kim niye alsın ) veya farkı işlevsel yetenekler de olabilir disruptordaki, keresteki gibi.

  Oyunda PvP ve PvE odaklı gemiler olması lazım yeni tasarımlarla. Bu hedefi de Vengeance gelecek yeni tasarımlar üzerinden gerçekleştirebilir Darkorbit.

  Yorumlara fikirlerinizi bekliyorum :)
   
  Luminous bunu beğendi.
 2. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak açtığınız için teşekkür ederim. Konunuzu Index kısmına ekledim bu konu üzerinden diğer oyuncular yorumda bulunabilirler.

  İyi forumlar.
   
 3. -Star-

  -Star- User

  Vengeance öncesinde Goliath'a göre hızıyla ön plana çıkan bir gemiydi, sonrasında hasarlar arttıkça 5 lazer yuvası çok çok daha önemli oldu 80 birimlik hız farkına nazaran. Tekrardan vuruş açısından az ama daha şans verilebilir bir şekilde dengelenirse güzel olur çeşitlilik bakımından. Darbe puanı artabilir. Madem manevra kabiliyeti yüksek falan filan deniyordu ya da en azından eskiden Vengeance kullanan öyle hissediyordu, yavaşlatma cephanelerinden sıyrılma pasifi eklebilir. Atıyorum buz roketleri belli yüzdeyle miss vurabilir, mayınlar belli yüzdeyle patlamayabilir. Nasıl Solace şuan npc hasarı konusunda tercihse, hız ve kaçınma yönünden de Vengeance tercih olabilir. İşin özü, içerik değişebilir, örnekler çoğaltılabilir. Vengeance'ye güncelleme gelmesi hoş olur :)
   
 4. Değerli fikirleriniz ve katkılarınızdan dolayı teşekkürler. Vengeance hakettiği değeri yeniden görecek diye umut ediyorum :)
   
 5. Bence de vengeance hasardan ziyade hız ve kaçınma yönüyle üstün olması gereken bir gemi . Vengeance için yetenek tasarımları gelmesi beni de çok mutlu ederdi , destekliyorum .
   
 6. Umuyorum ki gerekli desteği görüp birşeyler başarabiliriz :)
   

Sayfayı Paylaş