Vengeance Tornado

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve .Master. tarafından 2 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Vengeance Tornado oyuna gelmeli mi?

1. Evet gelmeli

38,5%
  2. Hayır gelmemeli

61,5%
  1. .Master.

.Master. User

Yeni gemi tasarımı ile karşınızdayım.Forumda vengeance ile ilgili tasarım isteyen arkadaşlar için yeni güncel bir vengeance tasarladım umarım beğenirsiniz.Destekleriniz için teşekkürler.
    Yetenek
    İmpetus
    20 saniyeliğine hasar emen bir kalkan açar hasarın %20'sinden korur.
    Bu sürede extra hasarınız %10 artar.
    Hız390
    Kargo1.000
    Lazer16
    Jeneratörler10
    Darbe Puanı250.000
    Ekstralar2
    Gemi Yükseltme Modülleri3
    Gemi ile ilgili değişiklik vb yorumlarınızı lütfen bildirin.

2. portal 2 deki robota benziyor aga nerde gemi nerde kokpit nerde baş nerde arka taraf nerede, gemiye benzetemiyorum - tasarım fazlasıyla simetrik - yetenek de fazla güçlüymüş nerflenmeli gemi hem hızlı hem hasar veriyor hem de hasar almıyor olucak

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 Eylül 2020
  3. artık gemi gelmesin yeter.
    mevcutta olan gemiler dengelensin.

NoName45_, yılmazcan47 ve Sempatik.57 bunu beğendi.
  4. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu İndeks konusuna da eklenmiş bulunmaktadır. :)
    Mesajınızda kırmızı alanı ben düzenledim, kendi sansürünüzü yapmanız yahut normal şekilde yazmanız arasında hiçbir fark yoktur. Lütfen bu gibi durumlara girmeyiniz. Samimi olduğunuzu ve farklı bir anlam kullanmadan yazdığınızı düşündüğüm için bu seferlik uyarı işlemi yapıyorum devamı halinde ceza işlemi olabilir. Lütfen bu gibi durumlara dikkat ediniz.

İyi Forumlar.

OĞUZ-KAĞAN[TÜRK] bunu beğendi.
  5. orada ne yazdığını okumuştum benim görüşüm bir sakınca olmadığı yönünde ama size göre argo nasıl bir ortamda yetiştiğinizi çok merak ediyorum bu forumda ne fm ler gördüm ama sizin gibi abartanını hiç görmedim sanki anayasa kurallarını uygular gibisiniz bana göre abartıyorsunuz umarım fikrimi yazmış olmam kurallara aykırı değildir..bu arada kaç uyarı bir yaptırım gerekiyor merak ettim.

6. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Bu konudaki uyarıma tek başıma karar vermediğimi belirtmek isterim. Kişisel hayatım konusunda maalesef ki bilgi veremiyorum ama emin olabilirsiniz bu durumlar farklı anlamlara gelip tartışma ortamı yaratmaması için yapılan durumlardır.

Yapılan uyarı işlemi ardından aynı işlem yapılırsa gerekli ceza işlemi uygulanacaktır.

İyi Forumlar.

Sayfayı Paylaş