Vengeance ve Pusat'a NPC Hasar Modülü

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve oktayatasimsek11 tarafından 8 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

%20 Npc Hasar Modülü

1. Evet Gelmeli

81,6%
  2. Gelmesin

18,4%
  1. Vengeance Lightning
    Arge Puansız Gemi Darbe Puanı : 210.000
    %7 Ek Hasar
    Muavin Yakıcı : 10 Saniye Boyunca Gemi Hızı %35 (Dengeleme) Tekrar Kullanabilme Süresi 2 Dk

Pusat
    Arge Puansız Gemi Darbe Puanı : 180.000

Eklenicek Özellik : %20 NPC Hasar Modülü
    DMG-VP02
    NPC Hasar+%20 Hasar
    • Vengeance
    • V-Lightning
    • V-Adept
    • V-Avenger
    • V-Corsair
    • V-Revenge
    • Pusat
    150.000Galaksi Kapıları Bonus Ödülleri Etkinliği kapsamında

Pusat'a bu özellik eklendiğinde bütün gemilerden daha güçlü NPC'lere hasar verecek olup Mindfire'da müthiş bir sirkülasyon oluşturup ortalığı tam bir savaş alanına dönüştürecek.

Tekrar Vengeance gemileri haritalara dökülecek.
    Bu gemilere eşdeğer vuruş olarak tek yakın olan gemi Cyborg

-0,35 oranında vuruş ile geriden gelip dp desteği olan ve %10 kalkanı ile solace yine bir seçenek oluşturarak. Hiçbir gemi arkaplanda kalmayacak.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Ocak 2020
  2. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Öncelikle alt alta mesaj yazmak (flood) yasaktır mesajlarınızı birleştirdim. Ayrıca açmış olduğunuz konu Bölüm Kuralları'na uymuyor. Gerekli düzenlemeleri yapmadığınız taktirde konunuz kilitlenip Arşive taşınacaktır.

İyi forumlar.

3. Pusat 16 lazer slotuyla zaten güçlü bir gemi. Sadece şimşek vegaya verilebilir bu modül aslında. :)

4. amacım rekabeti arttırmak, pusatları haritaya dökmek

5. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Konunuzu İndex'e eklemiş bulunmaktayım. Ayrıca konunuz gerekli desteği aldığı taktirde raporlarımıza ekleyeceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

İyi forumlar.

6. %15 e duşurulebilir aslında ama oyum olumlu vegancenin gücünü görmeliyiz

7. Bence kötü olur bende full pusat oynayan birisiyim %10 damage modülle sayborgun hızlı versiyonuna dönüyor gemi zaten.Hasarını dahada abartmaya hiç gerek yok.(%10 daha artarsa aşırı saçma vurur)

8. Ama bu sadece npc için hasar artırma. Vs için durum aynı kalacak :)

9. Onu fark etmemişim özür dilerim :D
    Lakin neden npc'lere bu kadar yüksek hasar vermeği herkes çok istiyor onu anlamadım.Solaceye modül gelmeden önce solace oynayan kişi sayısı 20 kişiden bir tanesiydi.Şimdi haritanın tamamı solacelerle dolu ve bence gemi çeşitliliği çok az.Bu modül gelirse bu sefer herkes vega oynayacak.Benim fikrim bütün gemilere ayrı ayrı güncelleme gelmeli ve bütün gemilerin kullanıcılarının kendine göre bir gemi seçmesi çok iyi olur(G-Enforcer ve G-Bastion en bariz örneği). En azından oyunda daha çok gemi görürürüz daha çok eğleniriz diğe düşünüyorum..:)

10. Bence de bütün gemilere ayrı ayrı güncelleme gelmeli. Bu konuda da pusat ve şimşeğe getiriyor. Diğer gemi güncelleme fikirleriniz varsa siz de bir konu açabilirsiniz bunun için :)

11. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Açmış olduğunuz konunuza yan hesabınız ile destek vermeniz nedeniyle anketiniz sıfırlanmıştır, yan hesabınız tarafından atılan mesaj kaldırılmıştır.

İyi forumlar.

Themis. bunu beğendi.
  12. ŞIRNAKK

ŞIRNAKK User

gelsin bu abi kullanak vegaları

13. Pusatın darbe puanı çok az neden solace sayborg gibi gemiler varken pusatı tercih ediyorsunuz nedenini öğrenebilirmiyim

14. pusat hızlı dp side yüksek ayrıca pusat npc gemisinden çok özel harekat gemisi olarak tabir edilir.artık %10 dmg var zaten ve zor elde ediliyor bazısına.fasa fisoya gerek yok - verdim

15. bence gelmeli haritalarda pusat yok denecek kadar az hiç haritada ne şimşek görüyorum nede pusat , bu modül gelmeli

Saldırı-Hattı bunu beğendi.
  16. ŞIRNAKK

ŞIRNAKK User

mindfire a salça olan hızlıca kesip çıkan pusatları bir düşünsene

17. çok mantıklı gelsin

18. xArsimAx

xArsimAx User

- yonde kullandim bunun sebebi yazilim kullananlarin onunu acacak bir guncelleme olur. Adamlar cark ile hasar dusurcek ayni anda modulle hasar artacak yani kayip olmayacak zaten yanlarina yaklasmadan oto porta gidiyorlar. Program kullananlarin yegane tercihi olacagindan oturu - yonden.
    Sari vega icin olumlu olabilir ama pusat suan dp ve hasar moduluyle zaten pvp ve npc yonunden ilk 5 e girer bundan otesi gereksiz ve huzur kacirici olur.

Sayfayı Paylaş