Öneri Vengeance

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¯ǾŁŪM¯M∑Ł∑ĞĪ¯[Ð∑√™]¯ tarafından 15 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Vengeance İçin Yeni Bir Tasarım çıkmalımı?

1. Evet Güzel Olur

oy sayısı 2
    100,0%
  2. Hayır Gerek Yok

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar goliath gemisinin çok sayıda tasarımı mecvut fakat vengeance gemisinde ise böyle değil bence vengeanceye özel 1 tane daha tasarım çıkarılabilir,örneği %10 dp artması ve kronos kapısı tamamlandığında saturn gibi %20 dp vengeance tasarımı çıkabilir.

2. Merhaba,

Güzel fikir aslında. Fakat vengeance yi goliath tan ayıran özelliği hızlı olması. Bu yüzden dp si goliatha göre az. Eğer dp'si arttırılırsa kesilmeleri daha zor olabilir :)

İyi forumlar.

3. Bende öyle düşünmüştüm dp'si biraz daha arttırılması gerektiğini düşünüyorum,bu yenilik vengeanceyi daha özel bir hale getireceğini umuyorum :)

4. Merhaba,

Fakat buna benzer bir konu daha önceden de açılmıştı. Güncelleme ve fikir havuzu kategorisinden bulup o konu üzerinden devam ediniz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.