Destek Venom Gemi/NPC Konfigürasyon 1-2

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve кαуяαвαcк tarafından 11 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba sayın arkadaşlar. Modlarım siz de yardımcı olursanız sevinirim :) 1 hafta önce başladım,yeteri kadar kasabildim mi muamma ama,acemi pilotlar bile bana daha fazla vuruyor anlamış değilim ve sanırım ben fazla buramıyorum ve çabuk eriyorum. Ekimanımı özet geçiyorum,bana konigürasyon önerir misiniz her ikisine de?

Gemiler:Tüm açık arttırma gemileri+Venom
    Droitler:8 İris
    Lazerler:15 kararsız LF4(3 tanesi 2.seviye) 1 LF4 ve 20 LF3(seviyesiz)
    Roketatar:Hellstorm 2
    Jeneratörler:14 G3-7900 Hız ve 17 SG3N-B02 Kalkan(seviyesizler)
    Extralar:Lazım olan hepsi var.

Şuan ki 1. konfim : Gemi full lf3,kalkan - Diroitler full kararsız lf4(üçü 2.seviye),birisi düz lf4
    Şuan ki 2. konfim : Gemi full lf3,1 kalkan gerisi hız - Diroitler 10 kalkan,5 kararsız lf4 ve düz lf4

Ayrıca skylabı nasıl geliştireyim denge nasıl olsun? Şuan Prometium-Endrium-Terbium 8. seviye,Depo-Solar-Temel 8.seviye,Prometid-Duranium-Promerium 6.seviye,Xeno 6. seviye ve Seprom 4. seviye.

Ek olarak;

ARGE:0
    GG:Zeta 40 Parça(Uri harcamadım)
    Uri:170.000
    Credi:139.560.090
    Seviye:15
    TP:138.018,390
    ŞP:464,015
    Server:TR5
    Şirket:VRU
    Rütbe:Çavuş

Son olarakta 1 hafta da normal mi,yetersiz mi kalmışım?

2. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Bazı konularda ve mesajlarda karışıklık olmuş. Konunuzdaki mesajlari silmek zorunda kaldık. Karmaşa için özür dileriz.

Ayrıca konunuzum kaldırılmasından ötürü bizim botlara izin verdiğimiz gibi bir mesaj yazmışsınız.. Kesinlikle böyle birşey söz konusu değildir. Bot banlamaları sistem tarafından yapılmaktadır. Bizim elimizde olsa en ağır cezayı verirdik emin olun.

Mod arkadaşım yönetimi ve modları asılsız itham etmekten size ban vermiş.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Ocak 2019