Venom Konfigürasyon

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve shiganshinaiii tarafından 16 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba arkadaşlar oyuna başlayalı 2 hafta oldu ve BSGOGENERAL kodunu kullandım.
    Seviye: 15
    İris: 8 tane 6 seviye
    Lazer: 14 kararsız lf4
    Kalkan ve itici: 15 er adet en iyilerinden mevcut

Şuan forumdan birkaç arkadaşın tavsiyesi üzerine palladium kasarak zeta kapısı biriktiriyorum. Onun dışında konfigürasyondan, diroit düzenine kadar hertürlü önerinize açığım bana yol gösterin..

2. 1. konfin diroitler full kalkan gemi hız(hafif-hız konfisi) , 2.konfi gemi full kalkan diroitler lazer(ağır-savaş konfisi) Uçuş düzenleri ise Burgu - kalp - güve - halka şeklinde bir yol izlemeni tavsiye ederim . Şuanlık kredi ile alınabilecek 2 tane olması lazım onları alıp geçici olarak kullanabilirsin . Palladium'da rahat bırakıyorlarsa goli ile toplamaya devam et ama doluysa rahat vermiyorlarsa , alışverişten vega tasarımını düşük credits'e alabilirsin alıp onunla devam etmen daha iyi olacaktır . Palada önemli unsurlardan bir taneside NAP ve İTTİFAK ı çok olan klan bulup ona kapak atmaktır. Kolay gelsin :)

3. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Bence gidişatınız çok iyi. Cevap veren üyemizin dediği gibi bir konfiniz droitleri kalkan, gemiye hız. Diğer konfi droitler full silah, gemiye kalkan olacak şekilde yapabilirsiniz.

Keyifli forumlar dilerim.

4. Yabancı şirketler sürekli patlattığı için 2 konfiyede full hız koydunm, diroitlere ise 2 lazer 6 kalkan, 6 kalkan 2 lazer koydum nasıl sizde? Birde en iyi lazerlerimi diroitlere koymam dahamı yararlı