Öneri Venom Yeteneği Tekillik 1'in Gözden geçirilmesi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve __-DeSTiNY-__ tarafından 11 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Venom Tekillik Yeteneği Hasarı Daha Makul Seviyelere Çekilsin mi?

1. Evet, çekilsin.

oy sayısı 23
    56,1%
  2. Hayır, böyle iyi.

oy sayısı 18
    43,9%
  1. Tekillik yeteneği, rakibe zamanla artan hasar vuran güzel bir yetenek, idi. Şimdi, tasarımın hiç bir numarası kalmadı. Yani tamamen ezik bir gemi, şansına kutudan çıkarırsa işine yarar. Eskiden tek başına Kristallon kesen yetenek şimdi yarı canını bile alamıyor. PVP'de zaten kullanılamıyor, bozuveriyorlar.

Demek istediğim, hasarı biraz daha arttırılabilir. Cyborg diye bir tasarım çıkarılmış, tekilliğin ilk halindeki hasarını tekillik II adı altında tekrar oyuna eklemişler. Birinin hasarı 1700 civarı bir değerden başlayıp 200-200 artıyor. Diğerininki yanlış bilmiyorsam 7.000 civarı bir değer. lf2 100 ise lf3 150 vuruyor. tekillik 1700 ise, II versiyonu da 2400'den başlamalı. Yani oyunda denge denebilecek bir sistem varken bu şekildeydi. Oyun bu kadar gelişmişken Cyborg'un hasarını azaltmak akıllıca bir haraket olmaz ama Venom'unda daha çok sevgiyi hak ettiğini düşünüyorum.

Siz arkadaşların görüşlerini de öğrenmek amaçlı paylaşıyorum bu maruzatımı, belki ben yanlış düşünüyorumdur.

Son düzenlenen: 11 Ağustos 2018
  2. -Star-

-Star- User

Ben şuan cyborg sahibiyim ancak birleştirme gelmeden önce venom çıkartmak için çok sandık açtım ama elde edemedim.Birleştirmeden sonra da yetenek hasarını düşürdüler.Sayılar ve süre üzerinden oynamalar yapsalar iyi olacak gibi,bence pvp-pve olarak çift bekleme süreli ayırsalar çok daha iyi olur.

3. __AZRAİL...

__AZRAİL... Guest

Merhaba,

Tasarım olarak venom ve cyborg bir birine benzesede içerikler çok farklıdır silahları ve hız jenaratörü venoma göre cyborg un fazla olduğu için vuruşuda hızıda arada fark vardır bu yüzden ikisini yan yana kıyaslamayın lütfen

iyi forumlar dilerim.

Merhaba,

Yeni gemilerde vuruşları ve yetenek hasarı denegelenmesi yapıldı

iyi forumlar dilerim.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 Ağustos 2018
  4. Yeniler düzenlenmiş olabilir, sorun olan eskiler. Eskisi 15, yenisi 16. Aradaki slot farkı görüldüğü üzere minimal düzeyde. Ama yetenek hasarı farkı 2-3 katı. Bu dengesizliği düzeltmek adına venomun tekillik hasarı biraz daha arttırılmalı diye düşünüyorum.
    Yenilere yapıldı da, eskiler hala ölü işte :D

5. Aria

Aria User

Admin, ben sayborg aldım baya oldu ama güncelleme ile dp düşürdünüz. Nimessis değiştirme şansım var mı?

Hiçbir yerde yazmadınız. DP düşecek diye. Dp düşünce gemiye olan hayranlığım bitti. Support yazsam gemimi nimessis çevirsin.

Kazık yemiş gibi hissediyorum 2 aydır :)

6. Venom totalde 180 bin vuruyor sayborg ise 380 bin ne kadar arttırılabilir ki yarı yarıya neredeyse.Bence normal şu an.

7. Prophecy

Prophecy User

Hayır, artık bir şey değiştirilmesin.

8. Değiştirilsin. Oyunda denge yamaları çıktı. Dengelenmesi gereken birçok şeyden biri.

9. 250 bin olabilir mesela.

10. __AZRAİL...

__AZRAİL... Guest

Merhaba,

Gemi değiştirme şansı malesef yok ama siz x7 haritasında oil kasarak nimesis'i alıp hangarınıza koyabilirsiniz

iyi forumlar dilerim.

11. Prophecy

Prophecy User

X-7 haritasında Pembe Tallonlardan çıkan küçük yaratıklardan çıkan mor yumurtalardan 30 tanesi ile oluşturulan CPU ile açılan, X-7nin ortasındaki grup kapısından oil kasabilirsin mi demek istemiştiniz? Çünkü o harita abartı zor yapılmış verdiği ödüle göre.

Aria bunu beğendi.
  12. Aria

Aria User

Normal bir gemi oluşturun içinde sayborg olmayan. Bir grup, yapın.. Kapıyı bitirmeyi dener misiniz?

110 K vurmadan kapı bitirmek imkansız da. Oil kas yerine, kapıyı bitirebiliyor musunuz deseniz iyiydi.

Hiç girmemişler kapıya, galiba, admin gemisinde 300 milyon dp olunca adamlar fark etmiyor ama... zor olduğu haşikar. 1 oil için 450 defa yapmak imkansız. Zaten toplarken canımız çıkıyor x4 kullan seprom güçlendirici vb... gemi mi alıyoz yoksa 2x hades mi yapıyoz belli değil :D

13. Prophecy

Prophecy User

Ben girdiğimde dp desteği ile aegis kalpteydim bi baktım uzaktan bişi sıkıyor tek yedim, can basmama rağmen.

14. Aria

Aria User

Eleştirmek gibi olmasın, Alman oyunu ne gibi avantaj bekliyorsak. Kolay bir şey olmaz. Bizim adminler biraz yavaş. Milletin serverlerin de öyle yapamayanlara yardım için girip yardımcı oluyor. Bizde sıfır, tr5'te bir ara geldiler. 3 kapı döndü, sıkıldım ben çıkıyom dedi :D Utanmasa hiç girmeyecekti. Nasıl bir oyunsa....

15. Beyaz sıktılar mı bari adminler:D

16. Prophecy

Prophecy User

LoW yapıyorlardı adminler tr-3'te sıralamalara yaptılar. Onlar zaten yapmıyor muydu?

17. JustRuling

JustRuling User

Çok haklısın +1

18. -1 çünki sayborg ile venomu kıyaslayamazsın arada dağlar kadar fark var.

( Sayborg ) Fiyat:2.000.000 U. + oil . Birleştir haricinde elde edilemez ve gemiyi almak için pek çok şey harcamalısın.

( Venom ) Fiyat:250.000 U. Açık artırma,Yeşil ganimet kutusu,Birleştir,Marketten alına bilir ve bunu almak çok kolaydır.

yani Sayborg ile Venom kıyaslanamaz çünki insanlar sayborg için bayağı uğraştı eskiden olsa venom almak zor olurdu ama artık en düşük hesaplar bile kolaylıkla venom alıyor herşeyin kolay olmasını istiyorsunuz Venomun Tekillik yeteneği kasılmak için çok iyi ve yerinde zaten artık LF2 kullanan oyuncu kalmadı oyuna yeni başlayan oyuncular bile artık kolaylıkla LF3lerini fullüyor ve takvimden her ay 2 LF4 veriliyor yani kesinlikle oyum " -1 " sayborgunda venoma göre illaki farkı olacak ki aldığı uridium miktarını karşılasın.

19. İyi de bu hep böyledi ki. Kolay elde edilmesi bir ölçü olmamalı. Darkorbitte her şeyin en iyisi bariz pahalıya alınıyor. Kamikaze modülüne kadar bu böyle. 2lvl olan 17500, 3 lvl olan 50 bin mesela. 3'lü roket 500 bin kredi, 5'lisi 15 bin uridium. Bu oyunun yapısı bu zaten. Hani demek istediğim biraz daha dengelensin. Hasarı yükseltilmese bile 1700'den 8500'e gitmek yerine sabit 5k 5k vursun gibi şeyler yapılabilir.

20. Prophecy

Prophecy User

5li roket kredi ile alınabiliyor, 50,000 uridiumun lafını yapıyorsunuz, sayborgu yapması milyon uri eder. Böyle zor ulaşılan bir gemiye sahip oyuncu neden dezavantaja düşmek istesin?

Sayfayı Paylaş