venom

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Garip_semiH tarafından 3 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. sayın yönetici ben bilgisizlikten ana sayfadaki sunucudan sunucu değişikliği yaptım ama ben sanıyodumki venom gemimle sunucu atlayabilecemi sanıyodum o ise en baştan başlarmış ben şimdi venom gemime ulaşamıyom nasıl gene venom gemime geri dönecem bilgilendirin beni...

2. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

sunucuyu deyıstıkten sonra tekrar kendı sunucunuza giremiyormusunuz

Keyıflı forumlar

KARANLIK bunu beğendi.
  3. budakimlan

budakimlan User

Merhaba

Anasayfa düğmesinin yanında dünya işareti vardır oraya tıklayarak daha önce oynadığınız sunucuyu seçebilirsiniz( Ana sayfa düğmesini sol üst köşede görürsünüz

4. çok saol yardımın için çok teşekkür ederim

5. budakimlan

budakimlan User

rica ederim

6. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Cevap veren arkadaşımıza teşekkürler.Ana sayfadaki dünya iconuna basarak sunucu değiştirebilirsiniz.

İyi forumlar...

7. sayın yönetici eskiden herkese hediye olarak 200 ekstra enewrji verilirdi şimdi neden verilmiyor...

8. Merhaba ;

Bu durumda bizim yapabileceğimiz bir şey yok maalesef. Galaksi enerjisi verilmese de başka hediyeler veriliyor muhakkak :)

Kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

KARANLIK bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.