Verdigim hasar düstü yardı edin

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve **GHoSTRiDeR** tarafından 7 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. arkadaşlar ben 4500-5000 hasar veriyordum. 7 tane 6 seviye flaxım var 1 tane iris aldım hasar 2500-3000 e düştü yardım edin nasıl düzeltebilirim.

2. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

4.500 - 5000 Vurduğunuzda Büyük İhtimalle Geminizde Seprom Besleme Vardır Saydığınız Ekipman'a Göre Seprom'la bu Rakamı Vurabilirsiniz Gibi Duruyor Geminizdeki Lazer'deki Seprom Güncellemeniz Bitmiştir.

İyi Forumlar...

3. hayır seprom yükleme yoktu gemi ful lf3 2 tanede diroitte var gerisi lf2

4. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Belirttiğiniz ekipmanla 4500-5000 vuramazsınız zaten bu hasarı vermeniz için 30 lf3ünüz olması lazım yani şuan verdiğiniz hasar normaldir.Ancak bu belirtiğim değerler X-1lazer çeşidi içindir. 4500-5000 hasarı belki X-2 ile vurmuşsunuzdur ama lazeriniz bitmiş x-1 geçmiştir.

İyi forumlar...

5. Prophecy

Prophecy User

Eksi şerefe düşmüş olabilirsin

6. şerefle ilgili değilde,ya x-2,x3 falan sıkıyodur yada beslemeli benimde şeref 600 binden 150 bine dştü hasar düşmüyo

7. Merhaba ;

Leonov gemisi ile yeni (x-5,x-6,x-7,x-8 ve PVP) haritalarına girmiş olabilirsiniz, ondan da kaynaklanmış olabilir. Veyahut Leonov geminizi değiştirip başka bir gemi almış olabilirsiniz. Çünkü Leonov ev avantajı mevcuttur.

Keyifli Forumlar.

8. Leonovun x8 haritasında hasarı yarıyomu iniyo yani ?

9. Aynen. Leo ile 4-4, x-5, x-6, x-7, x-8de hasarı ana haritadan yarıya düşer.

FallenIAngel bunu beğendi.
  10. Nefes

Nefes User

Merhaba

Konu uygun bölüme taşınmıştır.

Sadece hasarı değil DP si de yarıya inmektedir leonov eski haritalarda değerlidir ve eski haritalarda kullanınız.

FallenIAngel bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.