vip almak istiyorum yardım eder misiniz?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Cellatus29 tarafından 24 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Cellatus29

Cellatus29 User

modlarım telefondan 1 aylık vip almak istiyorum nasıl bir adım gerçekleştiricem bi anlatırmısınız bide bu abonelik gibi bişey söz konusu oluyomu paytogoyla vip alımında hani 1dahaki ay otomatik yeniliyomu kendini eğer öyleyse nasıl durdururuz o aboneliği şimdiden teşekkürler..

2. abonelik söz konusu değil

ana sayfadan uridium sekmesine girin
    ardından uridium satın al'a tıklayın
    yeni sayfa açılacak oradan vip sekmesine tıklayın
    3 paket var 1 aylık 6 aylık 1 yıllık istediğinizi seçin
    sağ aşağıdan paytogo yu seçin yeni sayfa açılacak
    size bir kod vericek BIG 111111 gibi. size verilen kodu 5685'e gönderin onay mesajı istedikten sonra ONAY yazıp cevaplayın

3. -.hayalet.-

-.hayalet.- Guest

4. Cellatus29

Cellatus29 User

modum 12 tl karşılığı dedi 9 tl civarı bir ücret kesildi sms ücretinden ayrı ama vip üyesi oldum bişey anlamadım pek :eek:

5. -.hayalet.-

-.hayalet.- Guest

Merhaba ,

Fiyata servis sağlayıcı operatörlerin mesaj ücretleri dahil değildir o ayrıca ücretlendirilir.

İyi oyunlar

6. Cellatus29

Cellatus29 User

hayır anlatamdım galiba eksik ücret alındı yani onu demek istedim

7. Nefes

Nefes User

Merhaba

Konuyu birde supporta bildirin şuan konu hakkında bir açıklamaya sahip değiliz daha detaylı bir bilgi için gecikmeden supporta yazınız.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.