VİP + İndirim Paket

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KraaL_C0MB0 tarafından 24 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Arkadaşlar ve Adminim 6 aylık vipim var ve Pet Protokollerinden pet vuruş arttıran seviye 3 şuan %30 indirimle 30.500 Uridium üstüne indirim paketi alsam 1 haftalık bu kaç uridiuma düşer veyatta % kac etki eder

2. zaten almışsın işte indirim paketi alaxağın elindekinin aynısı sadece süresi uzar ne aldığınızı bilin anlayın iyi okuyun elindekide indirim alacağında indirim aynı cins malzeme dikkat edin.

3. Protokolleri Alma çünkü şuan terör etkinliği var ve burada elde edebilirsin uridiumunda cebinde kalır.

4. JoLLie1453

JoLLie1453 User

Şu an teror etkinliğinden 4. seviye lazer protokelleri elde edebilirsin ve bu senin için çok daha iyi olur.

5. Şuan Terör etkinliginden alıyorum fakat 5 gun kaldı şimdiye kadar sadece 3 adet seviye 4 lazer vurusu ve Seviye 4 Radar alabildim etkinlikten Geriye Kalan İçin Sorumuştum Etkınlık bitene kadar 3-4 adet daha almayı dusunuyom seviye 4

6. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Oyuncu arkadaşlarımızın da bahsettiği gibi aldığınız zaman üstüne %25+%25=%50 olmuyor sadece süresi uzuyor lütfen bu duruma dikkat ediniz. Şu anda özel gün indirimi olmadan yüksek indirim miktarına sahipsiniz. Ayrıca bu protokollere şu anda almanızı önermiyorum, etkinlik bitmeden böyle bir duruma girmek etkinlikte yaptığınız gidişatı değiştirebilir. Bu sebepten dolayı etkinlik sunuculardan kalktıktan sonra düşünüp almanızı öneririm.

İyi Forumlar.