Vip indirimi ile alakalı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve kılıçhan tarafından 2 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. vip bitince bazı üyelerde vip indirimi çıkıyor bu çıkan indirimin süresi varmı bu kampanya bitiyormu yoksa istediğim zaman bu kampanyadan yararlanabilirmiyim o kampanyadan çıkıyorda param yok şuan ondan soruyorum

2. Perseus.

Perseus. Guest

Merhaba,

Kişiye özel kampanyalar sistem tarafından otomatik olarak tanımlanmaktadır. Belirli bir süre sonra kampanya önerisi kalkabilir ve ya farklı bir kampanyaya dönüşebilir.

İyi forumlar.

3. tam süresi belirlimi

4. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Bu tip kampanyaların zamanları belli değildir, sistem rastlantısal olarak bu bonusları hesaplara tanımlıyor; takip etmelisiniz.

İyi forumlar diliyorum...

5. şuan x3 var helix falan çıktığı zaman, vip,katlayıcı ya da indirim çeksek bunların süresi uzuyormu

6. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

Helix 3'te satın aldığınız vip, katlayıcı veya indirim paketinin süresi uzamaz.

İyi oyunlar.

7. Benim vip birmek bilmiyor ki 6 ay alıyorum zaten arada kendiliğinde 3 ayda fazladan uzuyor

8. mutluysan ne güzel hahaha

9. kilitlenebilir teşekkürler

10. Perseus.

Perseus. Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzerine konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.