vip olmayanlara ekstra slot çubuğu

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve ARMAGEDDON tarafından 13 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Vip olmayanlara ekstra slot çubuğu verilsin mi?

1. Evet

93,0%
  2. Hayır

7,0%
  1. ARMAGEDDON

ARMAGEDDON User

Durmadan yeni yeni lazerler,teknolojiler çıkıyor ve vip olmayan gemiler için 10 tane slot çubuğu hiçbir işe yaramıyor. Vip nin diğer avantajları(ücretsiz pet tamiri,roketi daha hızlı atması,ambar) bunları istemiyoruz. Biz sadece birazcık daha eşit seviyede savaşabilelim diye vip olan oyunculara verilen ekstra slot çubuğu özelliğini vermenizi istiyoruz.
    Şimdi bazı arkadaşlar "biz o zaman vip yi boşuna mı aldık?" diyeceklerdir. Ekstra slot çubuğunun direkt olarak sizin savaşınıza hiçbir etkisinin olmamasını belirtirim böyle düşünen arkadaşlara...

*xxxxxxXxxxxxx* bunu beğendi.
  2. KATALONYA

KATALONYA User

17 18 bazı arkadaşlar 25 adet slot kullanıyor bu da vipin avantajı oluyor. Ben şahsen uçuş düzenleri lazerler derken 15den aşağı kullanmıyorum vip paketinide öncelik sırasına göre alıyorum haritada ücretsiz doğma indirim slot kamikaze roket. Oyunun kar ettiği bir alanda bunun için ücret ödeniyorsa bence bir karşılığı olmalı. Herkes oyuna ücret ödemek zorunda da değil bence 1 aylık vip örnek veriyorum sadece 500k uridium olsun veya 400k mesela +15k rinusk karşılığında vip verilebilir. Yada sizin önerinize göre slot çubuğu belirli bir miktar emek karşılığında oyuncuya sunulabilir. Böylece oyuncuyu hem haritaya çekersiniz hem zevk alır hemde herkes para ödemek zorunda kalmaz. +1 oy veriyorum ama geliştirilmek şartıyla.

3. aslında bakarsanız vipler için 3 tane işlem cubugu geliyor vip olmayanlara(ben) 1 tane dediğnz gibi hiç bişeyi koyamıyorm 10 tane drit dzlımı var 3 tanesyle oynuyorm ema insta koyuyorm kamufleyi koyamıyorm beyaz rsb koyuyorum sab koyamıyorm pld buz normal roket bunları söylemıyom bile bence haksızlık en azından 2 tane cubuk kullanabilsek güzel olacak, ki vipin + bir milyon tane artısı varken sizinde bahsettiginiz gibi özellikle hızlı tamir pet atma, bu kadarcık bir değişiklik yapılabilir yani

*xxxxxxXxxxxxx* ve .Paradoks. bunu beğendi.
  4. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız.

İyi forumlar.

5. ARMAGEDDON

ARMAGEDDON User

Ankete belirli bir sayıda katılım mı olması gerekiyor bunun için ? Eğer öyleyse destek olun arkadaşlar...

6. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Konunuz belirli bir sayda üyenin anket ve mesaj kısmında desteğini aldığında raporlara eklenmektedir.

İyi forumlar.

7. ARMAGEDDON

ARMAGEDDON User

Biraz daha eşit şartlarda oynamak için konuyu güncel tutup oylayın darkorbit sakinleri

8. Chronzon

Chronzon User

destek derken belli bir oylamadan mı bahsediyorsunuz? kaç oy alması gerekiyor?

9. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Herhangi bir standart oy sayısı şartımız yoktur. Gelen yorumlar ve oylama miktarına göre fikrinizin desteklendiğini gördüğümüz zaman raporlarımızda konuyu belirtiyoruz.

İyi forumlar.

.Paradoks. bunu beğendi.
  10. günceldir arkadaşlar görüşlerinizi belirtmeniz her zaman önemlidir

11. 10 tane diroit dizilimi varken, bize sadece 10 slot vermeleri aşırı saçma bir durum.

Slotlara dizdiğimiz içerikler arttı fakat slot sayısı 10 sene önceki sayıda. Ucb, rsb, sab, roket, pld, tekli roket, buz roketi, insta kalkan (3 saniye), akıllı bomba, emp, gemi özelliği, yavaşlatma mayını, kamuflaj cpu, teknolojiler ve sayısız diroit dizilimi var. Sayın DarkOrbit yönetimi tüm bu içerikleri 10 slota sığdırmamız gerektiğini söylüyor. Artık buna bir çözüm bulmaları gerekiyor.

Konunuza destek veriyorum. +1

rustemakgul bunu beğendi.
  12. katılıyorum size.
    gerçekten darkorbit oyuncularını çok fazla mağdur edıyor,
    bu bilinçlimi bilinçsiz mi yapılıyor,
    ona da karar veremedim.
    ama slotlar artmalıdır.

Sempatik.57 bunu beğendi.
  13. VİP'in tek artısı pro işlem çubuğu olmalıdır her eklenen yeni itemde slot biraz daha daralıyor. Fikrinizi destekliyorum oyuncuya eziyet edip VİP aldırmak yerine savaşa çekip diğer şeyler üzerinden aldırmak daha doğru olur.

PatatesKızartması ve Sempatik.57 bunu beğendi.
  14. ARMAGEDDON

ARMAGEDDON User

Bu konuda herhangi bir gelişme var mı admin ?

15. oben

oben User

iyide bunlar için extra slot lazım değilki..

16. Nasıl lazım değil kabaca hesap yapıyorum x-4 , Rsb , SAB , PIB , İnsta , akıllı , PLD , PLT2021 , Buz roketi , Güve şimdiden 10 etti daha yazmadıklarımı düşünürsek savaşabilir misin? Şahsen ben çok zorlanıyorum. Uridium harcayıpta savaşırken kullanamadığım bir sürü şey var. Nasıl oyun oynamamızı bekliyorlar ki?

17. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Bu fikrin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğinin son kararını merkez ekip vermektedir. Maalesef merkez ekip raporladığımız tüm konular hakkında bizlere geri dönüt vermemektedir. Bu konu hakkında da herhangi bir dönüt almadık.

İyi forumlar.

18. Peki merrkez ekip tartışacak mı bu konuyu ya da merkeze iletilmesi için kaç oy alması gerekiyor?

19. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Gerek forum içerisinde 1'den fazla hesap kullanmanın yasak olması, gerek ise aynı konuya birden fazla hesap ile destek vermenizin yasak olması sebebiyle hesabınız hakkında cezai işlem uygulanmıştır. Artık ARMAGEDDON hesabınızdan devam edebilirsiniz.

İyi forumlar.

Son düzenlenen: 8 May 2019
  20. Viraaa

Viraaa User

tamam vip olmayanlara ekstra slot verilsin.o zaman vip olanlarada birsey verilmeli.ne anlami kaldi vip olmanin.

Sayfayı Paylaş