Vip Paketi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KızılMavi tarafından 19 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba vip paketim 2 gün önce bitmiş oyunu açınca ekranda
    VIP Bronz Paketi ile % 66 tasarruf et ve ücretsiz gemi tamirleri, iki kat etkili tamir robotu ve daha fazlası inanılmaz bir fiyata senin olsun.
    Bu kampanya sınırlı bir süre boyunca geçerli, sakın kaçırma
    .... Bu yazı vardı almak için tıkladıgım zaman....
    Ne yazık ki bu paketi gösteremiyoruz.
    Pakete zaten sahip olman veya bu paketin bulunduğun ülke için geçerli olmayışı bunun nedenleri arasında olabilir
    ....Bu yazı çıkıyor kısacası bu indirimden anasayfada çıktığı halde neden faydalanamıyoruz?

2. Merhaba ,

Daha önceden alım yapmışmıydınız ? Eğer VIP bronze indirim paketi'ni indirim penceresinden daha önceden aldıysanız tekrar alamıyorsunuz.

İyi forumlar.

3. Evet geçen ayda bu teklifle almıştım kıyamet modum teşekkür ederim ilginiz için konuyu kapatabilirsiniz.

4. Merhaba ,

Rica ederim görevimiz. :)

Ara ara kontrol edin çünkü paketler yenilenebiliyor. Farklı pakette gelebilir tekrar aynı pakette gelebilir.

Konu çözüme kavuştuğu için kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.