VIP Sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve KARİZMA__KAPTAN tarafından 26 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. #DaffyDuck

#DaffyDuck User

Umarım en yakın sürede düzeltirler bu hataları. Çok üst üste gelmeye başladı bu hatalar o yüzden çok sinir olmaya başladı adminlerim duyun sesimizi :d

2. okan

okan User

benim de aynısı viop var görünüyor vip oyun da görümnüyor daha yarım saat 1 saat önce oldu

3. Aynısı bende de oldu ticket attım hemen.

4. TlgKn

TlgKn User

merhaba.
    abonelik bilgilerimde vip aldım ve orada aktif olarak görüyorum.
    ama ana sayfada ve oyun içinde vip özellikleri gitti bir anda ? ne yapmam lazım yardımcı olun

5. bende de aynı sorun var şuan :S

6. aynı durum bende de mevcut support a yazdım cevap bekliyorum

7. spottan cvp gelene kadar resetten sonra düzelir zaten

PAŞA bunu beğendi.
  8. TlgKn

TlgKn User

olan yine bizim oyun zevkimizemi oldu :)

PAŞA bunu beğendi.
  9. her zaman ki gibi :))

10. aynı sorun bende de var

11. PAŞA

PAŞA User

ben ve birkaç klan arkadaşımda da aynı sorun mevcut

12. Aynısı bende de mevcut 8.ayın 20 sine kadar premium paketim var fakat premium değil hesap? sıkıntı ne

13. PAŞA

PAŞA User

aynı sorun bende ve birkaç arkadaşımda da var. sanırım genel bir sorun var bula bula hep bu hafta sonu çift ödül zamanını buluyor bu tür sorunlar nedense!

14. GÖLGE

GÖLGE User

bendede aynı sorun var..vipimin süresi var ama gemide vip yok:)kızsammı gülsemmi bilemedim:)

15. merkez ekibinizi kim yönetiyor o kadar çok merak ediyorum ki kör olsa her gün bozmaz oyunu yani çok mu muhtaç kaldınızda vipleri sildiniz anlamadım ki nasıl bir merkezi sorunsa artık bıktık N/A bıktık bir oyun oynatmıyorsunuz hergün birşey çıkarıyorsunuz hepsinide geçtim bari düzgün bir telafi verin 20 yaşındaki çocuğa al sana lolipop der gibi telafi veriyorsunuz bizim milletdede sorun var sesleri çıkmıyor kimsenin

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Temmuz 2020
    PAŞA bunu beğendi.
  16. GÖLGE

GÖLGE User

Yönetimmmm..Viplerimizi ne yaptınızz alooo:)Yani herşey aklıma gelirdi de vipin var olup görünmeyeceği gelmezdi:)darkorbit kendini aştı:)

17. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Oyunda premium avantajlarının silinmesi veya görünmemesi gibi bir sorun ortaya çıkmıştır. Premium aboneliğiniz aniden sonlanması mevcut Premium sürenizin bittiği anlamına gelmemektedir. İlgili sorun teknik ekibe raporlanmış olup, sorun çözüldüğünde Premium süreniz olduğu gibi geri iade edilecektir.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Temmuz 2020
  18. KAFKAS-BJK

KAFKAS-BJK User

ne zaman çözülür ortalama uri ile kamikaze atmak zarar ettiriyor

19. süre tamam da pet tamiri için binlerce uri harcadıktan sonra farkettik sorunu.onlar ne olacak

#DaffyDuck bunu beğendi.
  20. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Bu süreçte yaşadığınız kayıplar için ilgili telafi taleplerini rapor edeceğiz. İçiniz rahat olsun. :)

İyi forumlar.

#DaffyDuck bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.