VIP üyeyim Skylab hala yavaş

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve hakkanen4 tarafından 13 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. hakkanen4

hakkanen4 User

Selamlar daha yeni VIP üye oldum ama nedense skylab 6 saatte madde üretiyor Daha önceleri 3 saatte üretiyodu ve CPU lardanda yararlanamıyorum (otomatik madde zenginleştirme v.s.).acaba üyeliğim onaylanmadımı veya skylabın daha hızlı madde üretmesi için hangi üyelik paketini almalıyım?

2. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

VİP üyelik satın aldıysanız bu özellikleri kazanırsınız. Lütfen net geçmişi ve çerezleri siliniz. Düzelmezse suporta yazınız.

İyi forumlar...

3. hakkanen4

hakkanen4 User

çerezler nerden siliniyor acaba
    win7 64 bit?

4. Merhaba ,

Skylab'ın daha hızlı yada daha çok üretim yapması için her hangi bir üyelik yada Vip gibi bir etken yok. Seviyeler ile ilgilidir. Vip üyelik skylab sevkiyat hızınızı yarıya indirir.

Kullandığınız tarayıcı hangisi acaba ?

İyi forumlar.

5. hakkanen4

hakkanen4 User

mobil ödeme ile Goli almıştım ozaman otomatikman bronz üye olmuşum ve skylabım hemen hemen fullediğim zaman 3-4 saatte madde üretiyordu.(depo kapasitesi 4000. ambar genişletme kargo jeneratörüde var) dün tekrar paket (hangi paket aldığımı hatırlamıyorum fakat galiba bronz paket gibi bir şey çünkü extra özellikler vardı mesela 5 saniyede oyundan çıkma uridyum ürünlerinde %5 indirim gibi bir kaç madde vardı) aldım diğer özellikler geldi fakat skylabımda hala sorun var. Bu seferde istediğim hammadde miktarını vermiyor ve 5 te 1 ini veriyor hemde yarım saatte (ben 3500 promerium istiyorum 100 adet promerium üretiyor.) bir türlü anlayamadım.Supporta da mail attım anlayamadım bu işi.Birde şeref puanım -99.999.888 gösteriyor bu ne saçmalık?

Level:12
    server:tr5
    ID:
    101417319

Skylab temel seviye:12
    Solar modül: 11
    Depo:11
    madde toplayıcılar :9
    rafineriler:8

Son düzenlenen: 14 Ocak 2014
  6. -.hayalet.-

-.hayalet.- Guest

Merhaba ,

Üye idinizle birlikte supporta başvurunuz.

İyi oyunlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.