vıp

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve dayred tarafından 3 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. dayred

dayred User

dün akşam VIP Bronz 9,00 TL olan vıp aldım. bugün kredi kartına bakıyorum 15, 56 tl çekmiş , 75k uridyum 37 tl diyo 56 tl çekmiş nasıl oluyo bu yav. kime nereye şikayet edicem bunu .

TL

2. orkan

orkan User

bendede oldu vıp aldım 15.56 tl alınmış. fiyat farkı olduysa önceden niye böyle birşey yoktuda şimdi oldu, fiyat farkı varsada niye güncellenmiyo, haber verilmiyo. bizlerde ona göre alır veya almayız. kısacası kazıklandık yani .

3. orkan

orkan User

buzmavi Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba Uzay Pilotları;

Bazı üyeler ödeme mağzalarındaki fiyatların farklı olduğunu farketmiş olmalı bu geçici bir fiyatlandırmadır ve alım gücü test edilmektedir. Bu testbir süreyle sınırlı ve herkesi kapsamıyor .

Ücret farkı gören üyeler (daha ucuz yada daha fiyatlı olabilir) ile ücret farkı yok diyen üyelerimiz endişe etmesinler:)

Saygılarımızla
    Son düzenlenen: 5 Şubat 2014

buzmavi tmm. da giden paralar gerimi gelicek yoksa uçtularmı ?
    ve herkesi kapsamıyo derken ( örn. -sana ayrı bana ayrımı ödeme şekli oluyo )

4. Merhaba ;

İlgili şikayetlerinizi Support'a yapabilirsiniz.

Kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.