★★VΣЯØИIKΛ★★

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve Veronika tarafından 14 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Veronika

Veronika User

Arkadaşlar adım Furkan Eken, oyunda genellıkle ★★VΣЯØИIKΛ★★ olarak tanınırım. TR2 TR5 TR6 Macaristan Çek3[biraz] başta olmak üzere 15 farklı serverda oynadım. Ayrıca bann sebebımıdır bılmıyorum ama Darkorbit PvP serverlerındaki ilk Türk oyuncuyum. kanalımdan bir videomdur. Şuanda aktif olarak TR2 EIC te oynamaktayım ve birsürü düşmanım var :cool:. Birsürü de arkadaşım olmasına rağmen benımle kasılmıyolar halbuki gemimin durumu orta-iyi derecede [18 lf4 Binbaşı gemidir kendisi :)]. 1-2 Premium kamikazesi olan arkadaş arıyorum aegisleri varsa şimdiden kankayız :p. Şuandaki nickim ●ΛШCI¥I●ΛШŁΛ¥ΛИ●ΛШ● oyun içi mail mesajlarım herkese açıktır bana ulaşın.

2. Merhaba ,

Yeni foruma hoşgeldiniz ve iyi zaman geçirmenizi dilerim.

Ayrıca Buradaki konuya oyun içi videolarınızı ekleyebilirsiniz.

İyi forumlar.

Veronika bunu beğendi.
  3. Veronika

Veronika User

modum birşeyi merak edıyorum benım 1000 mesajlı bı forum hesabım vardı ona gıremıyorum nasıl girebilirim?

4. Merhaba ,

Forum değiştiğinden dolayı eski forumdaki üyelikler ve mesaj sayılarının yeni forumda her hangi bir etkisi yok. Benim 20.000 civarında mesajım vardı ama hepsi gitti. :D

İyi forumlar.

5. asdfgasf

asdfgasf User

Gene olur merak etmeyin :)

6. ZAMAN

ZAMAN User

kendısı kufurbazın tekıdır onu yazmamıs :) kufur sebebıylegemısıde kapanmıstır:)

7. küfürbazmı bilmem ama iyi oynuyor.