vuruş gücümüz nedir

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve FURKANKAYIKÇI tarafından 2 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. benim merak ettiğim 1 ve 35 lf4

16level geliştirmeli

6seviye ve16 levl gelişmiş irisde

argedeki saldırılar tam yani 40 arge bir gemi

havoçlar tam

sepron beslemeli

droit kıskaç uçuş düzeni

enforcer veya venom gemi

%20 güçlendirici

başka aklıma gelen kalmadı yani vurulabilir endüşük ve en yüksek vuruş aralığı nedir?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 Mart 2014
  2. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Öncelikle kim olursa olsun gemi satımı yasaktır. Böyle bir durum söz konusu değildir. Ayrıca vuruş konusunda sabit bir durum yoktur. Sizin vuruş özellikleriniz kadar karşı taraftaki oyuncunun savunma özellikleri de sizin vuruşu etkiler. Oyuncuya sıkarken aranızdaki uzaklık bile miss vurma durumunuzu etkiler. Bu yüzden net bir ve sabit bir vuruş olmaz. Fakat konunuzu gerekli bölüme taşıyıp bu verdiğiniz özellikteki oyuncularımızın sizlere ortalama vuruş değerini yazmasını bekleyiniz.

Konu gerekli bölüme taşınmıştır.

>>> iPad Kazanmak İster misiniz ? Detaylar İçin Tıklayın <<<

İyi forumlar...

3. gerekli bölüm neresi?

ben boşuna yazmadım gemisini adminden almış diye vuruşu benden fazla olanlara sorduğumda cevapları 'adminden aldım gemiyi' demeleri.ve bu sorduklarım genellikle benden fazla vuran gemiler ve ben35 lf4ün hepsinin16 seviye olması ve onların hiç geliştirmesi olmaması.bende gemi satışının yasak olduğunu biliyorum.ve bu gemiye bi araba parası yatırmış biri olarak satsam bile çok cüzi para edeceği için ben satmam.oyunuda sayenizde bırakırsam sevdiğim birine hediye ederim.

son birkaç gündür benim vuruşgücüm çok düştü.ful+ful gemi olduğum halde.savaşta olduğumuz bazı klanlardaki arkadaşların ADMİN ARKADAŞLARI olduğu için beni defalarca şikayet edeceklerini söylediler ve sonunda vuruş gücüm düştü.

supporta yazdığımda ki; belkide bana cevap veren yetkili kişide bu arkadaşlarından biriydi belkide,hesabımı inceleyerek herşeyin normal olduğunu yazdı bana.

benim vuruş gücüm birden düştü.bunu çok rahat farkettim ve hemen yazdım supporta ama herseferinde herşeyin normal olduğunu yazdılar.

ben burada kimseyi suçlamak için konu açmadım

sadece tam geliştirilmiş 35 lf4 le
    en çok ve enaz kaç vurabileceyimi öğrenmekti.
    siz başka cevaplar vermek zorunda bıraktınız

4. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Gerekli bölüme tarafımdan zaten taşındı. Ayrıca hiç bir admin gemisini satmaz. Ayrıca admin gemisi hepimizin kullandığı normal bir gemidir. Size her söylenene inanmayın. Hiç bir admin sizin vuruş gücünüzü etkileyecek bir işlem yapamaz böyle bir işlem yok. Hiç bir admin oyun içinde taraf tutmaz oyunda normal oyuncu görevine gelince yetki kullanır. Eğer aksi takdirde bir imanız varsa suporta şikayetinizi yazınız gerekli inceleme yapılır. Siz suporta yazmışsınız ve size gerekli cevap verilmiş vuruşunuzun normal olduğunu belirtilmiş. Suportun yazdığı esastır. Bundan dolayı konuyu kilitliyorum. Ancak eğer oyuncuların vuruşunu merak ediyorsanız size diğer cevabımda belirttiğim gibi Yeni Başlayanlar adlı bölüme yeni bir konu açınız. Ve gemi özelliklerini yazıp bu özelliklere sahip oyuncularımızın vuruşunu sorunuz.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.