Vuruş hesaplama

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve 47OkYaNuS47 tarafından 25 Kasım 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 24 argeye göre ayarlayınca vurusumun düştügünü zannettim support bana bunu gönderdiler Merhaba,

Hasar

LVL 16 Prometheus Lazer (x3.5 DMG vs BL aliens, +7.5% dmg)
    LVL 16 Droit (+6% DMG [LVL 16], +11% DMG [LVL 6 Drone])
    Havoc/Spartan (+10% Hasar)
    Centurion tyranos( %10 hasar) ve UC-DMG2-EVASP tasarımı (+12% hasar)
    Solace (%15 npc hasar modül)
    Venom (%12 hasar roket lazer modül /gemi ozeligi %5 hasar = %17 hasar)
    Destekler (DMG-B01, DMG-B02, DMG-DLB1, DMG-DLB2 veya KAPPA-B01 => +25% max hasar
    DMG-B02 sahip 7 oyuncu ile aynı map ve haritada bulunmak => +35% max )
    Seprom (+60% lazer hasarı)
    Burgu droit düzeni (+20% lazer hasarı )
    Uzaylı Avcısı Argesi (5/5)(+12% lazer hasarı npc)
    Enfeksiyon mayını (%10 hasar -%10 darbe puanı -%10 hız)

Uzay Gemisi: Orcus
    Bu pasif beceriyi uygulamadan önce tüm avantaj ve dezavantajları toplayıp katlar. Örneğin:

Eğer gemi yükseltme modülü A +%10 DP veriyorsa ve gemi yükseltme modülü B -%2 DP veriyorsa, nihai etki aşağıdaki gibi hesaplanır:
    (+%10 - %2) x 2 = +%16 DP

Kararsız modüller + Orcus gemisinde 2 katına çıkan modül istatistikleri .
    DMG-XT10 Belirli gemilerin hasar odaklı düzenleyicilerinde en az %10 artış sağlayan XT10 serisi bir kararsız modül. Orcus ve Centurion serilerini etkileme şansı daha yüksektir.

2. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Sorunu tam olarak anlayamadım. Hasarınız ne kadar azaldı? 5sn üzerinden 10 vuruş ihtimali olarak Miss puanını düsmeniz ve bu ihtimalin de kaçınma/vuruş ihtimali vs. etken olduğunu unutmayın. Toplanan ve eklenen hasar vuruşları yüzdesi belirttiğiniz tam olarak karşılamaya bilir.

İyi Forumlar.

Sayfayı Paylaş