Vuruş sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve BY○PASS tarafından 30 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. BY○PASS

BY○PASS User

9 iris 10 lf4 irislerin hepsi 16 level 21 argeyim X4 ile en fazla 43-44k vuruyorum benden daha güçsüzler bile 55-60k vururken ben niye bu kadar az vuruyorum bi yerde hata mı yaptım sizce? ne önerirsiniz?

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Vuruş güçlendirici destek kullanılıyor olabilir veya sizin lazer beslemeniz semprom besli olmayabilir.

●MΔŇÌ√ΣŁД● bunu beğendi.
  3. BY○PASS

BY○PASS User

Beslemem var beslemesiz dolaşmam zaten

4. viper1903

viper1903 User

yeni bir konu açmamak için buraya yazıyorum lazerlere attığımız seprom besleme neden pet üzerindeki lazerlerin vuruşunu artırmıyo

5. Merhaba ;

10 LF-4 birine göre vuruşunuz bence gayet normal. Eğer ki bir sorun olduğunu düşünüyor iseniz Support'a yazarak geminizin incelenmesini talep edebilirsiniz.

Update ve Fikir Havuzu bölümüne ilgili konuyu açabilirsiniz, eğer ki diğer arkadaşlarımızdan da gerekli ilgiyi görürse neden olmasın ?

Kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.