Vuruşu Arttırma

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve selenburak tarafından 4 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. selenburak

selenburak User

Şimdi benim goliyle vuruşum 9000 küsur ki sadece bir tane 14 level lf4 var ve yakında bi de havoc gelecek zetadan şimdi ben bu 9000 lik vuruşu yükseltmek için ne yapabilirim yani lf4 çıksa yükselcek biraz ama çıkmıyo o kadar kutu açtım bi tane bile çıkmadı epsilondan yapmaya kalksam kim bilir kaç tanede bir çıkçak ki ben epsilon için kaç saat palladyum toplayacam zaten toplamaktan oyunu oynayamıyom o zaman da ben lf4 ten umudumu kestim şimdi benim irislerin biri 7 diğerleri 5 level onları 16 yapçam bir tane de havoc gelcek ama bir tanenin ne kadar etkisi olur zaten belli, ben şimdi ne yapsam lf3 leri geliştirsem artar mı vuruşum yani bana 11-12k yeter gerçi ben bayağıdır oynamadım en son full lf4 full havoc falan 20k vuruyolardı hala aynı mı bilmiyom ama bana 11k bile yeter bunun için ne yapmam lazım

2. Merhaba ,

Zamanla daha çok vurursunuz zaten ve kapı yapmaya devam edebilirsiniz. Havoc için Zeta kapısı , LF-4 için Epsilon ve Kappa kapısı ve ayrıca Hercules içinde Kappa kapısına ağırlık yapabilirsiniz.

Son olarak LF-3 geliştirmenizi önermem çünkü zamanla LF-4 oldukça LF-3'ler boşa çıkacaktır.

>>> iPad Kazanmak İster misiniz ? Detaylar İçin Tıklayın <<<

İyi forumlar.

SLMGLTKN[ULUS] bunu beğendi.
  3. selenburak

selenburak User

boşa çıksın lf3 ler öbür hangarlardan birine koyarım ama vuruşu ne kadar arttırır yani 300-500 arttırcaksa vereceğim uriye yazık ama 3-4 bin artıracaksa geliştircem yani ben de biliyorum eninde sonunda çıkar ama yani ben 3 yılı aşkındır oynuyorum ve lf4 çıktığından beri aldığım kutulardan birinde bile çıkmadı tek lf4 var o da epsilondan bi dahaki 5-6 tanesinden de çıkmaz muhtemelen belki daha fazla e yani ben fullemeyi geçtim 5-10 tane lf4 çıkarana kadar 2-3 yıl daha geçer ki 10 lf4 le bile fazla artış olacağını sanmam yani benim sormak istediğim lf3 geliştirmesi ne kadar etki eder lf4 lerinki 18-19 a çıkarıyorsa lf3 lerin hiç olmazsa 13-14 e çıkarması lazım

4. Merhaba ,

Standart olarak en fazla 150 vuruyor ve öğe geliştirme ile 16 seviye olursa %6 vuruş artıyor. Böylece 159 oluyor.

150 x 15 = 2.250

159 x 15 = 2.385

Full olarak hesaplarsak

150 x 31 = 4.650

159 x 31 = 4.929

Diğer etkenler ile ( Droit seviyesi , arge , uçuş düzeni , vuruş desteği v.b. ) artış ne kadar olur şu anda detaya giremedim. :)

>>> iPad Kazanmak İster misiniz ? Detaylar İçin Tıklayın <<<

İyi forumlar.

5. Heterodox

Heterodox User

bence lf3leri geliştirmek hem masraflı hem çok artısı yok
    onun yerine lf4 yapsan daha karlı oluyor

6. selenburak

selenburak User

ya lf4 çıksa zaten geliştircem de çıkmayınca olmayan lf4 ü nasıl geliştireyim çıkmıyo yani

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.