Bug / Oyun hatasi Vuruşum iptal oluyor neden?

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve .global2013. tarafından 14 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar darkorbit hesabım 7. yılında 8. yılına girmek üzere oyunu bu sabah oynarken bi sıkıntı yoktu fakat şimdi lazer ile ateş etmeye çalıştığımda 1 saniye ateş edip kendi otomatik iptal ediyor ayarlar felanda normaldi normalde tuşlarla saldırıyordum böyle olunca çift tıklamaya geçtim oda bozuk bunu nasıl düzeltebilirim ? Ressimdede gördüğünüz gibi ateş ediyorum kendi otomatik iptal ediyor 1 lazer attıktan sonra [​IMG] [​IMG]

2. Aery

Aery Guest

Merhaba,

İlk olarak foruma resim eklerken direkt resim adresini kopyalayarak resim ekleme kısmında istenilen linki yapıştırabilirsiniz. Sorunuzu tam anlamadım açabilirmisiniz? Geminiz ateş ederken otomatik olarak sıkmayı mı bırakıyor?

İyi forumlar.

3. ateistkeci

ateistkeci User

Yaratığa saldırı yaptıktan sonra 1 kere lazer atıp hemen ardından otomatik olarak saldırıyı iptal ediyor anladığım kadarıyla

4. aynen öyle

5. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba,

Sayfayı yenılemeniz durumunda sorunun çözüleceği kanaatindeyim.

Yenileme F5 yaptıktan sonra sonucu buradan bizler ile paylaşırmısınız lütfen.

6. yaptım düzelmedi bende konfigirasyon dan sıfırladım şuan düzeldi endne oldu bende anlamadım

.Paradoks. bunu beğendi.
  7. oben

oben User

bunun nedeni ayarlar saldırıyı hızlı erişimden başlat durdur secili olmasıdır.ayarları sıfırladınız orjinaline döndü ve düzeldi tekrar seçin tekrar ateş keser.

8. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba,

Çözüme kavuştuğunuzu görmek güzel, Sorun çözüldüğünden ötürü konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.