WARNING- Yükseltme Uyarısı hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *mhmtaykn* tarafından 23 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Uzay Pilotu Dikkat! Yeni yükseltme sisteminin yayınlanmasıyla beraber sırada bekleyen tüm yükseltmeler iptal edilecek Kayıp yaşamamak adına önümüzdeki haftaya kadar sıraya yükseltme sokmayın.
    Hangilerini kapsadığını söyleyin ki bizde dikkat edelim???

2. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba *mhmtaykn*,

Darkorbit oyun hesabınıza giriş yaptığınızda karşınıza çıkan PopUp bildirimi Güncellemenin geleceğine dair bir haber.
    Lütfen teknolojide ve ekipman geliştirmede yaptığınız yükseltmelerde 1 enerjı transferi ve Lf4 yükseltmesi gibi aksiyonlarda belirtilen süre zarfında güncelleme yapılabilir. Güncellemenın yapıldığı süre zarfında henüz tamamlanmamış olan enerji transferi silinir (1 adet) ve 1 LF4 geliştirmesi için belirtilen süre bitmemiş ise yapmamış sayılacaksınız ek olarak konu başlığı konuya uygun olarak düzeltildi. Konu uygun kategoriye taşındı.

İyi forumlar.

3. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Yeni lazer ve geliştirmelere yapılacak doğru mu?

4. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba *mhmtaykn*,

"Yeni lazer ve geliştirmelere yapılacak doğru mu?" Sorunuzdan anladığım kadarı ile yeni bir Lazer Topu geleceği hakkında bir bilgi ulaşmadı bizlere; Sanmıyorum. Çok yakında forumda paylaşılacaktır. Lütfen forumu takipte kalın.

iyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Ekim 2019
  5. umut322

umut322 User

irisleri geliştirmeye çalışsam silinecek mi şimdi

6. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba,

İlgili duyuru aşağıdaki gibidir:
    İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Ekim 2019
    Minerva bunu beğendi.
  7. ANCESTRAL

ANCESTRAL User

Herhangi bir durumda kaybolan geliştirme seviyeleri veya öğeler geri iade edilmeyecektir! Tüm oyuncular için geçerli bir telafi olacaktır.
    NE veriyorsunuz .PARADOKS. adminciğim.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Ekim 2019
  8. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

O zaman bu güncellemenin net tarihini verin ki biz de geliştirme seviyesinde kuyruk bırakmayalım.

9. ___Nemo___

___Nemo___ User

kısacası arkadaşlar geçen gün test servere gelen prometus geliştirmelere gelcek bide bo3 kalkan gelecek yamayla haftaya darkorbit diyorki bundan sonra prometus daha karlı olacak bide bo3 yani irislerinizi geliştirin geliştirme montajında 42 oil istiyor yani prometus lazeri gelcek 16 seviye 7.5 hasar

10. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhabalar,

Sevgili ANCESTRAL,

Ben -=ODIN=- :) ve duyuruda belirtildiği gibi bir telafisi yok.

Sevgili *mhmtaykn*,

Belirttiğim gibi henuz bize bu konu hakkında bilgi iletilmedi.

İyi forumlar.

11. ya arkadaşlar azıcık sabredin 1 hafta yapmayın diyorlar işte, hem yeni gelen güncelleştirme sistemiyle yaparsınnız oyun ekranından daha güzel olur..

12. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Reis öyle de ben hafta sonu lazer kalkan geliştirmesi yapacaktım.

13. Mr.User

Mr.User User

bütün millet geliştirilen teknoloji ögelerin silineceğini sanıyordu.

Şu andan itibaren geliştirilen veya teknoloji itemlerini ürete basarsak sorun yaşanacak anladığım kadarıyla.

Boşu boşuna enerji transferlerini bol bol kulandım :)

14. _01_

_01_ User

arkadaş okuduğunuzu mu anlamıyorsunuz? yoksa okumuyor musunuz, şu uyarıyı gördüğünüz andan itibaren yükseltme başlatmayın yoksa boşa uriniz gider iptal olabilir diyor işte

15. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Prometheus lazeri ve BO3 kalkan için geliyor bir de hatta o kadar uridium harcanacak ve paralar cep yakacak. Eğer çok kötü uridiumlu gelirse oyunu bırakırım.
    -
    Beyler güncelleme gelene kadar geliştirme yapabilirsiniz ama geliştirme yaparken güncelleme gelirse o geliştirmeler iptal olacak.
    -
    Prometheus lazerin devri mi başladıysa dükkana lf 4 eklenir. BO3 Kalkanı da gelecek boşuna uridiumları geliştirmede harcamayın. Beklemede kalın şuan bol bol yaratık kesip uridium toplayın.

«®βŁДÐΞ•53» bunu beğendi.
  16. Nofear34

Nofear34 User

Biraz kaba olacak ama arkadaş neden okuduğunuzu anlayamıyorsunuz?

Basitçe anlatayım öğe geliştirmeye girdiniz ve bir kalkanı geliştirmek istediniz. Tıkladınız öğe gelişiyor hani bir süre bekliyorsunuz bir ibre doluyor ya ha işte o durumdayken güncelleme gelirse o geliştirmeniz boşa gider. Ama adamlar diyor ki haftaya bir gün yapacağız bunu size de önceden haber veriyoruz. Aynı durum teknolojilerde de geçerli eğer o anda bir teknolojinin üretilmesini bekliyorsanız o da boşa gider.

Bilal'e anlatır gibi anlattım artık.

17. ANCESTRAL

ANCESTRAL User

:D tüm oyunculara hediye verilecekmiş gibi anladım ben.

18. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Reis anladık o kadar değil benzetme yaparak kabalaşıyosun.
    Sence lf4 dükkana gelir mi???

Melik•Bey bunu beğendi.
  19. ANCESTRAL

ANCESTRAL User

puan şeysi için Teşşekür Ederim

20. Ayın 25'inde vip olduğu için giriş ödülünden indirim gelecek. Şimdi ayın 25'ine kadar bunu mu beklesem yoksa yapsam mı bilemiyorum. Tarih vermek ne kadar zor olabilir ki bir güncellemenin gelmesiyle ilgili. Bu kadar mı rastgele yapılıyor bu güncellemeler ?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.