Windows 8 ve darkorbit

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve [UBER]PAÇENKO*_UBER* tarafından 28 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. benim harddiskim bozuldu ve yeni harddisk yaptırdık eskiden windows 7 kullanıyordum son aya kadar yazın gayet güzel oyun oynadım türkiye 4 serverindeyim.
    Ama son aylar kasımdan ihtibaren yenilikler dolayısıyla oyun her gün çekilmez hale dönüştü bende bir ay tamirini beklediğim harddiski yapılmış bilgisayarımın başına geçtim o bir aylık süre içerisinde xp yüklü bilgisayarımda ( 8 yıllık ) oynadım.
    Windows 8 yüklü yeni harddiskli bilgisayarda ilk 5 dakika hiçbir problem yok ilk 5 dakikadan sonra çekilmez hal aldı...
    fps 35-38 ken 5 dakika sonra 9-14 arasına düştü f5 attım sayfayı yeniledim çerez falan olması imkansız pc yenilendi win 7 ydi 8 oldu format demek bu zaten pc bomboş...
    Bu neyin sıkıntısıdır windows 8 i pc imin kaldırmadığınımı düşünüyorsunuz internetimi D-smarttan alıyorum
    pc özelliklerini kısmen hatırlıyorum
    1.6 GHZ çift çekirdek intel core i 5 işlemci
    önbellek 2 gb ekran kartı 1 gb tam tersi de olabilir

nasıl o fps yi yükseltebilirim tr4 serverindeki arkadaşlarımda rahatsız server her gün yavaşlıyor bunuda dikkate alarak fikir verirmisiniz windows 7 ye mi çevirmelyim bilgisayarı adobe flash son sürüm java da öyle.. eksik bir şey kaldıysa sorun ltfn

2. öncelikle adobe flash player sürümünü kontrol et ve buraya at javada yeni sürüm çıktı galiba indir bence win 8 tavsiye etmem kardeşim

3. Merhaba ,

Windows 8 kaç bit acaba ? 32 mi yoksa 64 bit mi ? Eğer 64 bit ise Flash Player'ı da ona göre 64 bit indirmeniz gerekiyor. Java konusunda net bilgim yok bit farkı var mı diye.

İyi forumlar.

4. 1. Tam olarak i5 ne ? notbook mu masaütümü. adını ve koda veya ürnün adı
    2. ekra kartı larak ne kullanıyonuz . ekran kartını adı eğğer bulmazsanız kod
    3. Ram ne kadar kaç Mhz kaç CL (geçikme)
    4. önce kullanıdğınız Win7 64/32 bit şimdi kullanığınız win8 mi yoksa win8.1 (orjinalmi) 64/32 hangisi

Birde yeni adobe flash 12 serisi çıktı onu yükleyip bir deneyin. modum Javada da 64 ve 32 çok önemli.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.