WolfWar

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve WolfWar tarafından 2 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Beni Severmisiniz ? (umarım kimseye bir yanlışım olmamış ve kimseyi üzmemişimdir)

1. Evet (iyi çocuksun)

oy sayısı 14
    100,0%
  2. Hayır (hareketlerin ve tavırların hoşuma gitmiyor vb.)

oy sayısı 0
    0,0%
  1. WolfWar

WolfWar User

Merhabalar,

Öncelikle kendimden bahsetmek istiyorum.

Ben 2001 28 Ocak doğumlu 18 yaşında Kayra isimli Kayseri li fakat doğma büyüme Adana da yaşayan bir insanım. Basketbol, badminton, karate(siyah kuşak) ve yüzme yapmışlığım var. Bu 4 sporuda iyi oynar ve yaparım. Ekstradan askeri lise sınavları saolsun bu sınav sayesinse iyi bir koşucu(atlet) olduğumuda keşvettim :D
    Aileme gelecek olursak 10 yaşında çok tatlı bir kız kardeşim ve benim gibi tr1 de oynayan 12 yaşında 1 erkek kardeşim var.

Darkorbit ile tanışmama gelicek olursak oyunu bana kuzenim söyledi benden 5 yaş büyüktür. Saolsun bende kıramadım ve ilk açıldığı gün kuzenle oynamaya başladık ikimizde VRU olarak başlanmıştık. Fakat o zamanlar yaş küçük haliyle bilgisayarlardan pek anlamam bu yüzden oyuna her girişimde tekrar tekrar hesap açarak girerdim :D Tabi bu durum 1 ay sonra kuzenim saolsun düzeldi :) Ah gidi günler. Oyun o zamanlar çok güzeldi ve çok sevmiştim. Herkesin dilinde bir goliath vega vardı. O zaman fullenmek çok basitti. Hele bir baskınlar ve istilalar olurdu en az 200-300 kişi olurdu. Hatta jackpotta toplu ws atılırdı herkes üst üste böyle çok zevkli olurdu. Neyse işte oyunu böyle bu yıla kadar oynamaya devam ettim. Şuan sabit olarak kullandığım hesabımı ise 2013 yılında açtım.

Bu oyunda emeği geçen herkese teşekkür ederim. Gerek oyun gerekse forum ortamları gerçekten çok güzel.

Son düzenlenen: 17 Haziran 2018
  2. Merhaba,

Foruma ve aramıza hoşgeldiniz.Sorularımın cevaplarını aldım sanırım :) Yalnız hergün farklı hesap açmanız efsaneymiş :D güldüm akşam akşam :)

İyi Forumlar

HaFİFteN-ArıZaLı ve WolfWar bunu beğendi.
  3. Merhaba ,

Foruma hoşgeldiniz fakat sanki konu geç kalmış ama olsun olmamasından daha iyidir. :)

İyi forumlar.

WolfWar bunu beğendi.
  4. WolfWar

WolfWar User

Saolun modum. Evet biraz efsane oldu. Bu arada sizi güldürdüysem ne mutlu bana.

5. Teşekkür ederim. :)

WolfWar bunu beğendi.
  6. WolfWar

WolfWar User

Teşekkür ederim modum.
    Evet sanırım biraz geç oldu :)

7. ELFİDA___

ELFİDA___ User

hoş geldin :)

WolfWar bunu beğendi.
  8. aries123

aries123 User

Her gun farklı hesab acmak gercekten guzelmis bizede bekleriz gb2 herkese benden çay. :) [​IMG]

ELFİDA___ ve WolfWar bunu beğendi.
  9. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Foruma hoşgeldiniz,siz eski günlerden bahsettikçe,benimde anılarım tazelendi.

Sizi tanımıyorum ama,hüsnüzan ederek iyi olduğunuzu düşünüyorum :).oyumuda olumlu olarak kullanıyorum.

Hoş vakit geçirmeniz dileğiyle.

Keyifli Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Kasım 2015
    WolfWar bunu beğendi.
  10. Foruma hoşgeldin, darkorbiti küçük yaşlarda keşfetmiş olmana sevindim :D anket koymuşsun oyumu tanıdıktan sonra atarım :p

WolfWar bunu beğendi.
  11. WolfWar

WolfWar User

Hepinize teşekkür ederim bende sizleri hoşbuldum :)

Son düzenlenen: 7 Aralık 2015
    ELFİDA___ bunu beğendi.
  12. foruma hoşgeldin anılarım depreşti bende darkorbiti 2006 da keşfedip oynamaya başlamıştım heyyyy yavrum heyyy 2008 2015 den 2006 çıkar 9 sene 10 sene olucak 1 ay sonra hiç düşünürmüydüm acaba bi oyunu 10 sene oynuyacağımı :)

WolfWar bunu beğendi.
  13. Aliens

Aliens User

Hoşgeldin Kayra. Hayatta ve oyunda başarılar dilerim...

WolfWar bunu beğendi.
  14. WolfWar

WolfWar User

Teşekkür eder bende sana başarılar dilerim.
    Hoşbuldum.

Son düzenlenen: 25 Kasım 2015
  15. Darion26

Darion26 User

Foruma hoşgeldin :D Teog gecesi nasıl rüyalar gördün merak ediyorum :)

GREED ve WolfWar bunu beğendi.
  16. WolfWar

WolfWar User

Hoşbuldum :D Rüya değil kabus gördüm :D Kanka üyelik tarihine bir baksana :D :) ;)

GREED bunu beğendi.
  17. Darion26

Darion26 User

Farkettim ;) olsun selam vereyim dedim :) Ben o gece uzaylı görmüştüm ve sonrada bayılmıştım o_O:D:D

18. WolfWar

WolfWar User

HAHAHH :D Uzaylı mı fazla Darkorbit oynamanın sonucu böyle oluyormuş demekki :D

GREED bunu beğendi.
  19. Darion26

Darion26 User

O zaman darkorbite bu kadar kafa yormuyordum :D daha çok garip şeylere ve 51. bölgeye kafayı takmıştım :D ama cidden 3 varlık gördüğüme eminim ve Ayet el Kürsi okuduktan sonra anlık bir bayılma ve bum hiçbiri yok :confused:

20. WolfWar

WolfWar User

Doğa gerçekliğin aynasıdır :) Bu arada 51.bölgeyi bende çok araştırırdım eskiden gizemli bir yer severim gizemi :D TEOG kaç puan geldi ?

GREED ve Darion26 bunu beğendi.