X-8 Maplerin de ki Sorun

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve NoName45_ tarafından 30 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. NoName45_

NoName45_ User

Terör sınavı etkinliği yapan her oyuncu x-8 haritalarına uğramıştır boss kesip altın şeker almak için. Ama x-8'e doluşan illegal program kullanan hesaplardan gına geldi artık gerçekten. Onlar olmasa her boss çıktığında en az 2 tane şeker toplayabilecek durumdayken sırf onlar yüzünden her boss çıktığında ya 1 tane ya da hiç alamıyorum. Onlar yüzünden ciddi fps düşüşleri de ayrı bir konu.. Oraya değinmek bile istemiyorum.

Etkinlik neyse geldi geçti yarın son günü, o illegal program kullanan hesaplar bu etkinlik sayesinde de NET bir şekilde yine belli oldu. Umarım artık merkez ekip şunların hepsini banlar. (Banlamaktan kastımda 7 gün süreli falan olmamalı artık. Madem 7 gün verecekler bari hesabın içinde ne var ne yok tp'sinden ekipmanına sıfırlasınlar..)

Sayın modlarım raporlama süreniz kaç günde bir bilmiyorum fakat lütfen her raporlama yaptığınızda şu konuyu da eklemeden etmeyin.

**O kadar sinirlendim ki artık bir yere yazmam gerektiğini hissettim. Ayrıca burada sinirim, ne modlarımıza ne de adminlerimize, bunu da belirtmeden geçmek istemiyorum.

GRANDEKİNOKS. bunu beğendi.
  2. Merhabalar,

Görüşleriniz ve şikayetleriniz bizim için çok önemli, düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Biz bu durumun farkındayız ve merkez ekibin bu konuda bilgisi var. Biz raporlamaktan başka bir şey yapamıyoruz ne yazık ki. 3. Parti yazılım kullanan oyuncular er yada geç hak ettiği cezayı alacaktır.

İyi Forumlar.

NoName45_ bunu beğendi.